На Калузьку церква “Благодать” скоєно розбійний напад

12 та 13 березня 2013 року, деякими інформаційними засобами Калузької області, на своїх сайтах була опублікована інформація про розбійний напад, скоєний на Російську Церкву християн віри євангельської «Благодать» м. Калуги.

При цьому інформаційні засоби, посилаючись на дані надані керівником відділу інформації і громадських зв’язків УВС Калузької області зазначили, що розбійний напад було скоєно колишнім працівником церкви через наявні трудові відносини. Хочемо сказати, що опубліковані відомості істотно відрізняються від подій, які дійсно сталися, більше того, вони несуть недостовірну інформацію, що порочить служіння християнської церкви «Благодать».

Тому, бажаючи захистити жителів Калузької області, а також церкви, організації від можливого вчинення відносно них аналогічних злочинів, доводимо до вашого відома фактичні обставини скоєного злочину:

У четвер, 7 березня 2013 близько 14 години, в будівлю церкви «Благодать» зайшов молодий чоловік, який пройшов в бухгалтерію церкви і, перебуваючи там, він приставив пістолет до голови молодої дівчини, бухгалтера церкви, зажадавши гроші. При цьому він заявляв, що це пограбування і те, що таким чином пограбував вже не одну церкву …

Бухгалтер сказала, що грошей у церкві немає, тому що пожертвування невеликі, і вони відразу ж витрачаються на комунальні платежі, благодійність і необхідні потреби церкви. Грабіжник, продовжуючи погрожувати вбивством, зажадав тоді її особисті гроші … Побоюючись за своє життя, дівчина віддала наявні у неї всі свої особисті заощадження (приблизно 40 тисяч рублів), після чого грабіжник втік.

Співробітники церкви впізнали грабіжника – це Кирило Гафаров, житель м. Калуги, який раніше в 2011 році кілька разів заходив до церкви і спілкувався з молоддю (можливо, щоб вивідати все ..).

Кирило Гафаров ніколи не був прихожанином церкви і ніколи не працював у церкві «Благодать».

Відразу ж про напад було повідомлено в поліцію і дуже швидко приїхали слідчі. Вони провели необхідні оперативні дії, були складені документи, в яких було зафіксовано ім’я злочинця – Кирила Гафарова. За словами представників правоохоронних органів, Кирило Гафаров вже протягом 2-х років здійснює різні злочини і перебуває в розшуку …

На служінні в церкві «Благодать» адміністратор церкви розповів парафіянам про пограбування. Після чого була здійснена окрема молитва про благословення керівництва міста та області, а також молитва про благословення правоохоронних органів в їх турботі про порядок і захист мешканців м. Калуги від злочинців.

А також парафіяни церкви одностайно молилися про покаяння Кирила Гафарова, людини, яка ставши на злочинний шлях може погубити не тільки своє життя, але і свою вічну душу.

Господи, помилуй його, бо не знає те, що робить …