Похорон

11 травня на 86 році життя відійшов у вічність брат в Христі та найстарший хорист Церкви «Воскресіння» Брегін Микола Данилович.

У вівторок, 12 травня о 19.00, в каплиці по вул. Пасічній відбулося передпохоронне зібрання, на якому була присутня вдова покійного Софія, донька Наталія, родина, знайомі а також брати та сестри з Церкви «Воскресіння». Слово Боже проповідували: регент хору та диякон Павло Зав’ялов, пресвітер Олександр Боєчко. Хор виконував похоронні псалми. Брат Лев Дячик згадував про свого друга, їхню спільну роботу та увірування в Господа через свідоцтво Миколи Брегіна.

13 травня у середу в каплиці о 11.00 відбулося похоронне зібрання, на котрому проповідували пресвітери Олександр Боєчко, Василь Боєчко; з прощальним словом про покійного до присутніх звернулися Микола Лазуркевич, художній керівник, диригент хорової капели «Антей» Зеновій Демцюх та регент хору церкви «Воскресіння» Павло Зав’ялов. Після закінчення похоронного зібрання, траурна процесія вирушила на місце поховання Миколи Брегіна – Янівський цвинтар м. Львова. З останнім словом до присутніх звернувся пресвітер Бурда Володимир.

Фото0329 Фото0332

Фото0330Фото0334

Фото0336 Фото0337

Фото0338 Фото0343

Церква «Воскресіння» висловлює щирі співчуття дружині, дочці та усім, хто знав Миколу Брегіна.