Похорон

В п’ятницю, 28 березня, після тяжкої тривалої хвороби на 46 році життя закінчила свій земний шлях наша сестра Ірина Кравців.

Передпохоронне зібрання відбулося в то же день, ввечері о 19.00, а в субботу, 29 березня, о 12.00 в каплиці по вул. Пекарській розпочалося похоронне зібрання. На похорон прибула найближча родина: чоловік Ігор, діти, батьки; служителі та члени Церкви «Воскресіння», співробітники, знайомі, близькі.

На початку зібрання до молитви усіх закликав Микола Смольський, а після молитви молодіжний хор виконав «Отче наш». Друг сім’ї та співробітник Ігоря по Місії «Гедеон» брат Ростислав Білосевич у слові наголосив про жертовну допомогу Ірини в праці її чоловіка. Хор виконав пісню «Я прийду вже скоро за тобою». Після співу хору проповідував брат Олександр Боєчко. Хор виконав пісню «Пам’ятай про Бога завжди», а завершував Василь Боєчко. Усі, хто не мав змоги поїхати на цвинтар прощались біля каплиці.

Kravziv_Ira_pohoron__6

Ростислав Білосевич

Олександр Боєчко

Олександр Боєчко

 

 

 

 

 

 

 

 

Василь Боєчко

Василь Боєчко

Kravziv_Ira_pohoron__36

 

Після служіння усі відправились в с. Брюховичі, де перед похованням сестри Ірини було звершене коротке зібрання на якому проповідували Микола Смольський, Олександр Боєчко та Ростислав Білосевич. Хором були виконані наступні псалми: «Гора Сіон, гора святая», «Дні минають швидко», «Як я бажаю, до Тебе, Боже» та «Вірую». Під час прощання з тілом покійної хор заспівав пісні: «Мама», «На небі мій Отцівський дім» та «Лине пісня про Ісуса».

Kravziv_Ira_pohoron__78Kravziv_Ira_pohoron_81

Kravziv_Ira_pohoron__105

Церква «Воскресіння» висловлює чоловікові, дітям, батькам та усім, хто знав сестру Ірину особисто щире співчуття.

Теги: