Похорон Миколи Нестерка

Сьогодні, у вівторок 11 вересня 2012р. Церква ХВЄ «Воскресіння» поховала брата в Христі Нестерка Миколу Миколайовича(21.12.1961-09.09.2012), сина Нестерка Миколи Васильовича.

Покійний брат усе своє життя не був поклонником Господнім і не служив Йому усім своїм серцем, та молитви батька до милую чого Отця небесного не залишились без відповіді. Раптово син Микола тяжко захворів і це привело його до переосмислення життєвого шляху. Наступив момент покаяння у своїх гріхах та віддання себе під патронат Сина Божого Ісуса Христа. У цю п’ятницю він вступив у Завіт з Богом через Святе Водне Хрещення по Вірі. Це стало найбільшою радістю для його батька. Через день Микола відійшов у вічність.

На похорон у каплицю по вул. Пекарській зібралося чимало братів та сестер,  а також родина упокійного.

Розпочав закликом до молитви похоронне зібрання старший пастор Церкви «Воскресіння» Боєчко В. Після співу молитовної пісні «Отче небесний» Слово Боже голосив пастор Церкви с. Новий Яричів Пічний М, який звернув увагу на двох розбійників, що були розіп’яті з Ісусом Христом. Особливо в проповіді наголошувалося про важливість визнання себе грішником перед Богом та прийняття Його у своє серце ще при житті, як це зробив Микола.

Закінчував похоронне служіння Боєчко В, котрий читав з Книги Дій Святих Апостолів про перебування Ап. Павла в Афінах та його проповіді в Ареопазі. Заклик Павла до покаяння за свої вчинки – ось це є бажання Бога до люди, котрий бажає прощати тих, хто просить в Нього прощення.

Після молитви родина та усі бажаючі виїхали на Голосківський цвинтар.

На цвинтарі пастор Бурда В. проповідував з Книги Об’явлення про суд Божий і тих, хто не записаний в Книзі Життя та їхній кінець. Після прощання з покійним та поховання  слова співчуття  батькові висловлювали родичі і члени Церкви.

Просімо у милостивого Отця Небесного, щоб Він змилувався над нашими рідними так, як над Миколою Миколайовичем Нестерко.