Видавництво

Біблія з коментарями

Біблія з коментарями. Ред. Ч. Стемпс, В. Боєчко.

Статті, план читання Біблії, чорно-біли карти й таблиці, вступи до книг і короткі змісти, кольорові карти та індекси до кольорових карт, примітки, коментарі, що подаються внизу майже кожної сторінки, предметні та тематичні індекси, тематичні символи, посилання, що подаються у центральній колонці, заголовки частин, симфонія, ілюстрації.

2240 стр., тв. пер.

Симфонія

Симфонія на книги Старого та Нового Завітів.

Ред. Єп. В. Боєчко
1098 стр., тв. пер.

Правда про харизму

Правда про харизму. В. Боєчко. (укр. )

З перших днів після П’ятидесятниці численні народи світу переконались, якою чудодійною, неземною силою та авторитетом можуть володіти прості люди, які наділені силою та владою Святого Духа. Але подальший розвиток церковної історії показав протилежне — як низько може впасти християнство, яке згубило авторитет і славу Святого Духа, або впало в оману та фальсифікацію цієї єдиної в світі сили, яка здатна перемогти сатану та розчавити йому голову. Ось про вершину слави Господньої та могутність небесної Харизми (дарів Святого Духа) та нищівної руїни фальшивої харизми в Церкві та в роді людському йде мова в цій книзі.
303 стр., тв. пер.

 

Храм Духа Святого

Храм Духа Святого. В. Боєчко. (рос. )

Про Духа Святого написано безліч книг — як позитивного, так і негативного змісту. Безперечно, ні одна доктрина Біблії, ні один її персонаж не викликали таких бурхливих суперечок, дискусій і відкритого спротиву, як особа, сутність та діяльність Духа Святого. А у наші дні ця проблема переросла у відкриту духовну війну демонічних сил проти Духа Святого. Чому сили темряви та зла так глибоко перейняті цією проблемою? — Відповідь марно шукати в матеріальній площині або у сфері релігійного дослідництва, тому нам необхідно ще раз заглибитись у біблійний аналіз природи, особи, сутності та діяльності Духа Святого в Церкві та за її межами.
418 стр., тв. пер.


Шлюб з небес

Шлюб з небес. В. Боєчко (укр. )

Автор показує, в чому полягає подружнє життя в його найрізноманітних аспектах: від природного ті інтимного до духовного і жертовно-батьківського.
252 стр., мг. пер.

Близок всему конец. В. Боечко

Близок всему конец. В. Боечко (рус.)

Библейские ответы на сложные вопросы. В. Боечко.
Во время стремительного приближения человечества к Библейскому концу мировой истории каждый сознательный человек должен узнать истину о волнующих его вопросах. В продолжение всей христианской истории пытливый человеческий разум настойчиво искал ответы на волнующие его вопросы. А среди них наиболее существенные: о времени восхищения Церкви; об антихристе; о числе «666»; о Тысячелетнем Царстве; о войне Армагеддон; о новом Иерусалимском храме и др.
Все ответы на эти вопросы содержатся в Библии. А потому главная цель этой книги — помочь ищущим истину найти ее только на страницах Вечной Истины — Святой Библии. И только в Библии!

277 стр., мг. пер.

Пастир церкви Христової

Пастир Церкви Христової. В. Боєчко.

Вже давно назріла необхідність у нашому братстві мати книгу-підручник, де б служителі Церкви Християн Віри Євангельської України — пастори, диякони та майбутня генерація священнослужителів, змогли почерпнути добрі та мудрі поради, настанови для розумного служіння в Церкві Христовій.
Ця книга допоможе багатьом Єпископам, Пасторам та іншим служителям, які люблять Бога, люблять Його народ, і готові служити Богу та Церкві Його вірою і правдою.
444 стр., тв. пер.

Нескорена церква

Нескорена Церква. В. Боєчко.

Дуже нелегко було збирати маленькими крупинками достовірні історичні матеріали з далекої давнини — і до наших днів. А оскільки у новітній історії Церкви Христової авторові цієї книги інколи потрібно було бути живим учасником тих чи інших епізодів, — то нехай пробачить йому шановний читач, коли окремі сторінки історичної книги звучатимуть у форматі спогадів.
У цій книзі ви зможете ще раз пройтися тернистими стежками славних Христових першопрохідників, які своєю жертовною вірою та власним життям торували для наших сучасників дорогу до вільного та масштабного благовістя нашого віровизнання.
Якщо ж читач цієї книги знайде на її сторінках хоч окремі краплини Божої благодатної роси, яка оживить та зростить у ньому нетлінний засів всеперемагаючої віри Христової, то я низько вклонюся Всевишньому Богу за те, що не намарно була оця скромна історична праця.
494 стр., тв. пер.

 

Василь Боєчко - ВІЧНЕ ДЖЕРЕЛО - Телевізійні проповіді. Том1.

Вічне Джерело. Телевізійні проповіді. Том1. Василь Боєчко

Ця книга народилася як результат живого діалогу з мільйонами людей через телевізійний ефір. Актуальна тематика поміщених тут телевізійних проповідей є абсолютно вільна від будь-якої упередженості. У них ви знайдете Біблійні відповіді на численні болючі питання особистого та суспільного життя.А оскільки телепрограма “Вічне Джерело” пройшла випробовування часом, тривалістю 21-го року, то надіємось, що збірка проповідей у цьому першому томі принесе користь кожному читачеві.У книзі розміщено 475 проповідей.

709 стор., мг. пер.

Досягаючи музичних вершин

Досягаючи музичних вершин. Серія “В поміч регенту”.

Перший випуск хорових духовних творів “Досягаючи музичних вершин”, як методичний матеріал, насамперед, призначений для фахового навчання регентів на регентських курсах, школах, музично-хорових відділах духовних семінарій, професійного зростання церковних хорових колективів, а також для використання у богослужбовій практиці в Євангельських Церквах.

52 стр., мг. пер.

Велике співзвуччя

Велике співзвуччя. Серія “В поміч регенту”.

До уваги регентів, хормейстерів та шанувальників хорового співу. Вийшов з друку другий випуск хорових духовних творів «Велике співзвуччя». Цей збірник також рекомендований як богослужбовий репертуар і призначений для великих хорів. Цей музичний матеріал може бути вживаний широко в Церкві. В ньому представлені духовні твори від Д. Бортнянського до сучасних композиторів: Д. Воєвода, Є. Пушков, П. Сидько, Т. Феттке П. Зав’ялов. Особливістю даного видання є розміщення в кінці Методичних порад, котрі мають на меті допомогти регентам зорієнтуватись у репертуарі та направити їх до грамотного вивчення духовних творів з хором.
У збірнику надруковані наступні твори: «Хваліте Господа з небес» П. Чеснокова, «На крыльях зари» T. Fettke, «Коли в житті» М. Глуховського, «Спаситель мира» И.Милеева, «Ось Христос іде» Д. Воєводи, «Кто знает множество людей» J. Hoff, «Христос!» Є. Пушкова, «На Тебя, Господи, уповаю» Н. Высоцкого, «Боже, зранку послухай» Г.Музическу, «Геть зрубай!» П. Зав’ялова, «Поклоніння» T. Fettke, «Наш Бог Всемогутній», «Святий Боже» та «Свят, Свят, Свят» Г. Давидовського, «Хваліте Господа з небес» О. Кошиця, «Хваліте Ім’я Господнє» П. Сидька, «Хай наповняться уста наші» Д. Бортнянського та «Благослови, душе моя, Господа» П. Сидька.

95 стр. мг. пер.