Репортаж про похорон Примака Сергія Васильовича

Похоронне зібрання розпочалося о 14.00 вступним словом старшого пастора Церкви «Воскресіння» Василя Боєчка, котрий закликав усіх присутніх до молитви. Загальним співом була заспівана пісня «Святий Боже Всемогутній». Першим проповідував пастор Церкви ХВЄ с. Зимна Вода Безкоровайний Володимир. Після молитви хором був виконаний псалом «Отче наш».

Друзі покійного Василь Волосевич, Дмитро Білик та Андрій Бабаєв ділилися Словом Божим та добрими словами про Сергія Примака. Хор виконав псалми «Хваліте ім’я Господнє» та «Ідуть  подорожні». Пастор Церкви ХВЄ м. Львова Левій Туз у своєму слові закликав до слідування по шляху Господньому та примирення з Богом. Загальним співом усіма був заспіваний псалом «О, смерть! Де, скажи, твоє жало!».

Серед багатьох гостей, що прибули з різних куточків України на похорон були представники  Пенітенціарної служби України: Заступник начальника ВТК №110 Маційовський Володимир Борисович та Начальник відділення ВТК №50 Милянський Степан Васильович,  котрі висловили щирі співчуття дружині та родині померлого, та поділилися з Церквою спільною працею ЦХВЄ та Пенітенціарної служби України в справі порятунку ув’язнених. Продовжив зібрання хор, заспівавши пісню «Як люблячий Отець». Заключне  слово було надане єпископу Василю Боєчко, котрий нагадав основні віхи життя Примака Сергія та про працю ЦХВЄ в СРСР та Україні.

Після заключної молитви настав час прощання з покійним братом Сергієм усіх присутніх, родини та дружини Таісії. Під час прощання хор виконував Апостольський символ віри «Вірую», «Нам здалека вже видно той край», «Вбачу я Царя» та «Не сумуй ти душе дорогая».

По закінченні зібрання усі направилися на цвинтар с. Рудно на місце поховання. На цвинтарі проповідували диякон Білосевич Ростислав та пастор Церкви ХВЄ «Воскресіння» Бурда Володимир. Свідкували про своє навернення через благовістя покійного брата Сергія: Кирилів Тарас та Cеменюк Віктор.