Весілля Казимира та Марічки

Казимир і МарічкаСерпень 2013 року був щедрий на весілля в нашій церкві. 3 серпня одружилися Василь Гинда та Мирослава Лишега, 23 серпня Сергій Галяс та Анжеліка Соколенко, а у суботу 24 серпня шлюбувала молода пара Казимира Мікули та Марії Чердак.

Шлюб розпочався о 12.00 співом молодіжного хору Церкви «Воскресіння», в котрому колись співала Марія. Наставлення давав пресвітер Церкви «Воскресіння» Володимир Бурда.

На шлюб, котрий транслювався в прямому ефірі, з’їхались родини молодого та молодої, друзі, члени церкви.
Під час співу хору «Хай серця любов’ю горять» наречена прямувала до вівтаря. Після того, як молода пара піднялась на сцену, пресвітером були запрошені батьки. Впродовж наставлення хором були виконані псалми: «Дві руки», «Прекрасний Бог», «Без любові все дарма». Після наставлення була звершена головна частина шлюбу – молитва, в котрій про благословення Господнє для Марії та Казимира просили Церква, батьки, далі молодята заносили щирі прохання про їх благословення, а пресвітер Володимир Бурда поклавши на них руки, благословив їх у щасливе сімейне подорожування.

Після молитви, під час співу хору пісні «Де згода в сімействі», усі присутні мали змогу привітати Казимира та Марію з їх одруженням, та побажати щасливого життя в Христі Ісусі.

До побажань батьків, родини, друзів долучається і Церква «Воскресіння».

Переглянути відеозапис шлюбного наставлення