Молитовні потреби

Тут Ви можете додати свою молитовну заявку.
Ми розмістимо її у стрічці молитовних потреб і обов’язково будемо молитися про вашу проблему.
Якщо ви бажаєте подякувати Богові за відповіді на молитви – пишіть нам, і ми прославимо Бога разом з вами!


 Имя *
 E-mail
 Сайт
 Текст *
* Обязательно

Защита от спама
Вводите пожалуйста комбинации букв или цифр в текстовое поле перед отправкой записи в гостевую книгу
7 + 9=

(443)
(213) Сестра для Романа205 відповідь
10.03.2015 23:47:00

Брате Романе!Вам терміново треба звернутись за допомогою до таких церков,де багато віруючих народжені Згори,хрещені Святим Духом і мають різні дари Духа Святого.Це, передусім,протестантські харизматичні церкви.Вони так моляться,що люди зцілюються від ВІЛ і раку,звільняються від залежностей і нечистих духів, в тому числі і від гомосексуалізму,від блуду,від порнографії. Вони проводять служіння зцілення.Я була рік назад на такому служінні Богдана Демборинського,церква "Добра новина" з Тернополя.У Львові є церква "Нове покоління".Не знаю,наскільки "сильні" пастори у Львові,але їхній старший,єпископ "Нового покоління" в Україні,Андрій Тищенко,"сильний"пастор.Я дивлюсь його проповіді в інтернеті,він веде програми.Я бачила їхні конференції по інтернету,де люди зцілювались від ВІЛ і раку.Так що не гайте часу і швидше шукайте порятунку,скажіть правду пасторам.Повірте,ви їх не здивуєте.І я вас не закликаю покинути свою церкву.А якщо хтось буде чинити вам перепони,то подумайте,де буде ваша душа у вічності.Рятуйте свою душу і не слухайте нікого.З повагою Сестра.

(212) Тамара
10.03.2015 23:03:15

Авва,Отче!Торкнись,будь ласка,нашої сім"ї,щоб Микола,Сергій,Анна і Тамара прийшли до Тебе,до Ісуса Христа і до спасіння.Отче,дай нам щастя бути Твоїми дітьми і радувати Тебе.В ім"я Ісуса.Амінь.Алілуйя!Слава Тобі,Господи!

(211) Валентина
10.02.2015 19:10:52

Слава Богу !Дорога церкво,прошу Вас помолитись за свого брата Ярослава ,щоб Господь привів його до покаяння і визволив від алкоголізму.Щиро дякую.с.Валентина

(210) Олег
30.01.2015 18:22:40

Щиро прошу Вас, уклінно звернутися до
нашого ГОСПОДА про зцілення раба БОЖОГО
Олега та рабині БОЖОЇ Інни, подружжя, яке
вже декілька років хворіють невідомою
хворобою і дуже страждають, але після всіх
можливих обстежень лікарі не можуть
встановити діагноз.
Віримо що БОГ МИЛОСТИВИЙ ЗЦІЛИТЬ ЇХНІ
ТІЛЕСНІ ТА ДУШЕВНІ СТРАЖДАННЯ. Безмежно
дякуємо нашому ГОСПОДУ! А також
провідникам, котрі доноситимуть молитву
цього прохання до ГОСПОДА НАШОГО
ВСЕВИШНЬОГО!

(209) Люда
25.01.2015 18:05:16

Слава Богу!Прошу вас підтримки і молитви за свою сім'ю за здоров'я свого синочка який часто хворіє на горло, за своє здоров'я бо останнім часом також хворію голова болить і крутиться не знаю в чому причина за свого чоловіка бо дуже переживаю щоб незабрали його на війну нехай він завжди буде поряд знами це для мене дуже важливо зараз.Я вірю що Бог через наші молитви почує мене і вас і допоможе.Слава Нашому Богу!!!

(208) Саша
23.01.2015 06:00:04

Отче небесний пробач мене з жінкою моєю за наші гріхи,прошу тебе воскреси любов один до одного в наших серцях і всели в її серці прощення до мене, нехай повернеться з синочком до мене бо люблю я їх і нехай ми живемо до кінця наших днів люблячи та прославляючи Отця небесного Амінь!

(207) Роксолана
11.01.2015 10:16:03

СЛАВА БОГУ!ПРОСИМО У ВАС ПІДПРИМКИ.ДОРОГОГА ЦЕРКВА ПРОШУ ПОМОЛИТИСЯ ЗА МОЮ СЕСТРИЧКУ , В НЕЇ НА ЛИЧКУ ВИСИПКА ПРИЩИКІВ ЯКІ ВЖЕ ПІВ РОКУ НЕСХОДЯТЬ ,І ДЕМАТОЛОГ НЕЗНАЄ ЩО ЦЕ !
ПОМОЛІТЬСЯ ЗА НЕЇ!
ДЯКУЮ БОГУ!,ДЯКУЮ ВАМ !

(206) б. Андрій
09.01.2015 17:29:18

Слава Богу, молю Бога та прошу підтимки, дорога Церква, за відновлення сім'ї. Повернення дружини та сина.

(205) роман
02.01.2015 21:04:57

сповідь

Слава Богу дорогі друзі, не можу сказати брати і сестри бо це буде не правильно. Хоча я з молодих років ходжу до церкви ЄХБ .Добре знаю Біблію, але незнаю Бога особисто. я дуже і дуже грішний і залежний від цього гріха. я гомосексуаліст, онаніст, і залежний від порнографії. я не хочу цього робити, я уже багато разів каявся але знову повертався до гріха. незнаю напевно Господь відвернувся від мене. Що мені робити прошу допоможіть мені. Господь я знову вже котрий раз стою перед Тобою і прошу прости мене, прости Ісусе бо я весь у гріху і нема живого місця на мені, прости Господь мене бо я свиня яка повертається до болота так і я вертаюсь до гріха. Господь я не хочу так жити дальше помилуй мене з великої милості Своєї. Господь я перелюбник бо я зраджував своїй дружині, і Тобі о мій Господь, молю Господи прости мене і очисть мене від цього гріха звільни мене Ісусику від цієї залежності. Господи дай возлюбити Тебе всім серцем. Господи дай мені цю правильну Твою небесну любов у серце моє, зміни мій розум Господь. Ісус прошу прости умоляю Батьку почуй мене очисть. Господи і дай у серце Духа Святого Ввійди в моє життя Господь і зацарюй у ньому. Господи благаю прости. Амінь Дорогі брати і сестри прошу моліться за мене щоб Господь зцілив мене від цього гріха і щоб укріпив мене. Дякую

(204) Жанна
26.12.2014 23:26:13

Слава Ісусу Христу! Дуже прошу Вас молитися за мене: часто робиться погано, немає здоров'я((( а мені всього 34, часто в голову лізуть різні дурні думки від яких робиться страшно, буває так криє і в той страшний момент нічого не миле і нічого не хочеться(, помоліться будь ласка за Божу милість для мене, за Його мир, спокій та радість на серці, щоб Він не допускав цього в моєму житті, все контролював, і зцілив мене від усього такого, заспокоїв і потішив