З Божою допомогою в січні 2019 року у церкві «Воскресіння» розпочалось ще одне служіння – відвідування членів церкви поважного віку. Активну участь у цьому служінні бере молодь церкви “Воскресіння”. Їхнє завдання – проявити інтерес і увагу до старших людей, багато з яких борються з недугами чи самотністю.

Хлопці та дівчата приходять додому до літніх людей, співають пісні, мають слово підбадьорення, моляться, спілкуються і, при потребі, допомагають господарям. Такі візити протягом навчального року відбуваються щотижня, і, завдяки цьому, вже відвідали багатьох людей. Для всієї церкви це є великим благословінням, а для молодих людей – можливістю набути християнську мудрість, адже часто старші брати і сестри діляться із ними свідченнями зі свого життя, передають християнський досвід, дають настанови.

Часто в неділю в храмі лунають подячні заяви від людей, котрих провідали. Це є великим підбадьоренням для тих, хто служить, та радістю для всієї громади, адже ця праця об’єднує молоде і старше покоління, і в церкві виконується Господнє слово: «Отож, тепер членів багато, та тіло одне» (Біблія, 1Кор. 12:20).