З вересня 2017 року Місія «Добрий самарянин» щосуботи організовує для дітей міста Винники, прилеглих сіл та Львова зустрічі «Клубу Суперкниги», під час яких діти мають можливість поринути у світ Біблійних історій та відкрити для себе їхній повчальний зміст. Всі діти люблять гратися в ігри, виконувати цікаві завдання, проходячи квести, змагатися один з одним чи виплескувати свої невичерпні запаси енергії під час естафет. Саме тому зустрічі Клубу розпочинаються рухливими іграми. «Клуб Суперкниги» - це також творча дитяча локація, простір, де кожен може розвивати власні таланти та здібності. Ліпка з солоного тіста, виготовлення мила своїми руками, декорування пряників, виготовлення карамельок, коктейлів та інших смаколиків - це лише невеличкий перелік творчих майстер-класів, в яких діти можуть взяти участь. Особлива увага Клубу зосереджена навколо Суперкниги - Біблії. Ми вважаємо, що знання та виконання Божих Заповідей є необхідною умовою формування повноцінної та гармонійної особистості. На Клубі діти мають можливість слухати Біблійні історії, ілюстровані кольоровими картинками, цікавими дослідами, та переглядати сценки. Вкінці зустрічей діти смакують какао, солодощі та спілкуються один з одним у вільній невимушеній атмосфері.

З жовтня 2018 до червня 2019 для всіх юних шанувальників англійської мови працював "English Superbook Club". Підлітки, які відвідували його зустрічі, одну годину вивчали англійську з носієм мови та досвідченим вчителем з США, а друга година була присвячена вічним цінностям за програмою міжнародного Біблійного курсу "Найвеличніша подорож".

Крім цього, Місія "Добрий самарянин" організовує дитячі свята та табори. Найдовший за часом табір відбувся протягом червня-липня 2019р. "Країна пілігрима" тривав 6 тижнів. Кожен день був максимально насиченим розвиваючими заняттями - спортивними іграми, майстер-класами, демонстрацією фізичних та хімічних дослідів, квестами, уроками англійської та Біблійними годинами.

Володимир Бєлінський досить влучно заявив: "Виховання - велика справа, воно вирішує долю людини". Вкладаючи в дітей найкраще, що тільки в наших силах, ми очима віри бачимо покоління високоморальних та розумних людей, які зможуть збудувати щасливі християнські сім'ї, реалізувати себе професійно і зробити Україну кращою.