Видавництво Місії “Добрий самарянин” було створене з метою представити читачам пострадянського простору якісну духовно-збудовуючу літературу. Найбільшим здобутком нашої праці стали три видання Божого Слова: “Новий завіт з коментарями”, “Новий завіт. Псалми. Притчі Соломона” та перша повна канонічна Біблія з коментарями українською мовою. Паралельно з роботою над “Біблією з коментарями” відбулась підготовка до друку оригінального варіанту “Симфонії” – Біблійного словника до оновленого тексту “Біблії з коментарями”. Варто відзначити і поступ на царині пісенного та хорового служіння: за час незалежності України було видано п’ять тиражів українсько-російського збірника “Псалмоспіви” загальним тиражем тридцять тисяч примірників; нотний збірник хорових пісень “Скарбниця” у двох томах – тиражем три тисячі комплектів. Світ також побачили десятки фундаментальних теологічних та апологетичних книг, збірки віршів, християнська періодика та дитяча література.

Біблія з коментарями. Ред. Ч. Стемпс, В. Боєчко.

Перша повна Біблія з коментарями українською мовою. Навчальна, створена аби допомогти нам отримати більш повне розуміння істин Божого Слова. Містить : статті, в яких важливі теми розкриті більш повно, ніж у коментарях; коментарі, які поділяються на п'ять груп, ті, які пояснюють значення слів та висловів, теологічні (доктинальні), для особитого зудування, етичні та практичні; план читання Біблії; чорно-біли карти й таблиці; вступи до книг, що включають короткий зміст, пояснення обставин та історичного тла написання Книги, її мету ; кольорові карти та індекси до кольорових карт; примітки, предметні та тематичні індекси, тематичні символи; посилання, що подаються у центральній колонці; заголовки частин; симфонія; ілюстрації.

Біблія з коментарями для повного життя. Новий Завіт з симфонією. Гол. Ред. Ч. Стемпс, Редактор - упорядник українського видання Єп. В. Боєчко
"Біблія з коментарями" (Новий Завіт) включає синодальний текст канонічної Біблії. Коментарі під текстом на кожній сторінці з численними посиланнями на текст Священного Писання допоможуть для поглибленого вивчення Біблії. Найбільш важливі теми детально висвітлюються в статтях. Перед кожною книгою Нового Завіту є вступ, який включає короткий зміст книги, історичні умови написання її, інформацію про автора, обставини і дату написання, перелік характерних рис книги. По всій Біблії розміщені різні таблиці, схеми і карти. Книга містить в собі предметний покажчик, тематичний покажчик та "Симфонію".
"Біблія з коментарями" буде корисна служителям Церкви, учителям Біблії, проповідникам, вчителям Недільних Шкіл, а також всім, хто бажає самостійно вивчати Біблію.

Новий завіт. Псалми. Притчі Соломона. Симфонія. Ред. Єп. В, Боєчка

"Новий Завіт. Псалми і Притчі Соломона" в основі своїй мають текст Української Біблії Британського Біблійного Товариства уВідні 1903-го року перекладу П. Куліша, І. Нечуя-Левицького та д-ра І. Пулюя. При опрацюванні і поновленні тексту використані: всі Існуючі українські переклади, синодальний текст Біблії, англійський переклад Короля Якова, численні Біблійні Словники та Енциклопедії з урахуванням вимог сучасної загально - національної мови.
Весь текст цієї Книги супроводжується Біблійними посиланнями, а в кінці її для найбільшої зручності читача і духовних працівників поміщений "Алфавітний показжчик" Біблійних термінів, імен і подій.
Завершує книгу вперше надрукована в українському виданні Слова Божого "Симфонія", розроблена силами редакційного комітету.

Симфонія на книги Старого та Нового Завітів. Ред. Єп. В. Боєчко

"Симфонія" видана спеціально до Біблії з коментарями за редакцією Ч. Стемпса, В. Боєчка. Книга допоможе читачеві за одним словом, що збереглося в пам′яті, знайти відповідний вираз чи речення, їх місце в Біблії. Ця книга стане в особливій пригоді духовним працівникам, проповідникам, викладачам та студентам при підготовці тематичних проповідей, рефератів та науково-богословських досліджень.

Псалмоспіви. Збірник Богослужбових псалмів і духовних пісень

У славетній історії Христової Церкви євангельська духовна пісня завжди була незмінною супутницею всеперемагаючої проповіді спасіння людства через голгофський подвиг Спасителя світу Господа нашого Ісуса Христа. У збірнику збережено самобутність і неповторну красу українського народного пісенного стилю у поєднанні з глибоким духовно-змістовим та мовно-літературним редагуванням. Кожен псалом та пісня після своєї назви мають відповідне мотто, тобто ті основні слова із Біблії, на яких, головним чином, основується псалом чи пісня, показані джерела, звідкіль псалом чи пісню взято та існуючу на них музику.
Нехай "Псалмоспіви" послужать благословенням для всіх, що люблять Господа!

Скарбниця духовної пісні. Нотний збірник духовних хорових творів для мішаного хору. Том 1

Велич Господа Вседержителя та нетлінна цінність спасіння в ісусі Христі не вміщається у звичайну людську мову - вони неодмінно виливаються в пісню хвали і поклоніння. Тому Біблія від початку й до кінця наповнена духовною пісенною тематикою: від переможних пісень Мойсея, Маріями чи Девори, від талановитого диригента Кенанії та хору Давида, що складався з 288-ми співаків. який служив цілодобово (1Хр. 15:22; 25), - до милозвучних арф старців та Богонатхненних сурем ангелів Апокаліпсису.
У цьому збірнику нотних хорових творів представлені кращі взірці української, російської, європейської та американської духовної музики від 18 століття до наших днів.
Нехай "Скарбниця духовної пісні" послужить благословенням і спасінням у Христі мільйонам людей в Україні та за її межами.

Скарбниця духовної пісні. Нотний збірник духовних хорових творів для мішаного хору. Том 2

Велич Господа Вседержителя та нетлінна цінність спасіння в ісусі Христі не вміщається у звичайну людську мову - вони неодмінно виливаються в пісню хвали і поклоніння. Тому Біблія від початку й до кінця наповнена духовною пісенною тематикою: від переможних пісень Мойсея, Маріями чи Девори, від талановитого диригента Кенанії та хору Давида, що складався з 288-ми співаків. який служив цілодобово (1Хр. 15:22; 25), - до милозвучних арф старців та Богонатхненних сурем ангелів Апокаліпсису.
Враховуючи іторичну спорідненість слов'янських народів та неоднорідність мовної культури українького народу, у 2-му томі Збірника нотних хорових творів "Скарбниці" представлені духовні твори українською та російською мовами.
Нехай "Скарбниця духовної пісні" послужить благословенням і спасінням у Христі мільйонам людей в Україні та за її межами.

Храм Духа Святого. В. Боєчко.

Впеше в українській духовній апологетиці зроблений глибокий аналіз істоти та діяльності Духа Святого - у Церкві та за її межами. Безперечно, ні одна доктрина Біблії, ні один її персонаж не викликали таких бурхливих суперечок, дискусій і відкритого спротиву, як особа, сутність та діяльність Духа Святого. А у наші дні ця проблема переросла у відкриту духовну війну демонічних сил проти Духа Святого. Враховуючи найбільшу загрозу для Церкви і людства зі сторони новітнього язичництва та духа антихриста, у перших розділах книги особлива увага зосереджена на походженні язичництва та важливості плодів духа як необхідної передумови діяльності дарів Духа Святого.

Храм Духа Святого. В. Боечко.

Безусловно, ни одна доктрина Библии, ни один её персонаж не вызивал таких бурних споров, дискуссий и открытого сопротивления, как личность Духа Святого. А в наши дни эта проблема переросла в открытую духовную войну демоничиских сил против Духа Святого. Кажется, целый мир увлечён сегодня грязью и гибельными течениями. Именно такой ошыбочний вывод можно сделать, если не принимать во внимание существования во всемирном океане зла живой Христовой церкви, которую согласно словам Христа, "врата ада не одолеют", если не считаться с самой выдающейся Божьей силой, которая оберегает Церковь Христову и род человеческий от окончательного растления - силой Духа Святого. Поэтому нам необходимо ещё раз углубиться в Библейский анализ природы, личности и деятельности Духа Святого в Церкви и за её приделами.

Дух Святий і дух людини. Біблійні основи пневматології. В. Боєчко

Біблійне вчення про Духа Святого нерозривно зв'язане з істотою людського духа, через якого Дух Святий найповніше виявляє Себе у Церкві Христовій та в навколишньому світі. Проблеми людства в есхатологічному періоді світової історії та роль Церкви Христової у цей час вже давно спонукали до життя ідею викладу Біблійного вчення про Духа Святого та духа людського у широкій панорамі - історичній та загальнонародній. Поряд з цим книга зосереджена на подоланні проблеми вузькоконфесійності та церковно - догматичних розумінь Духа Святого, що призвело до глибоких розділень у середовищі християнства, до карикатуризації та зневаги Його, як неділимої Третьої Особи Вічного Бога.
Книга підготовлена у форматі духовно - навчального підручника для викладачів та студентів християнських духовно - освітніх навчальних закладів. А тому тематика книги викладена у десятьох Біблійно - аналітичних лекціях.
Нехай же кожного, хто читатиме викладені тут Біблійні істини, супроводжують вікопомні слова Ісуса Христа: "Я світлом у світ прийшов, щоб усякий, хто вірує в Мене, в темряві не пробував" (Ів. 12:46).

Шлюб з небес. В. Боєчко

Глибоке біблійне дослідження витоків і Божого забезпечення щасливого сімейного життя від першої зустрічі закоханих і до глибокої старості. Автор показує, в чому полягає подружнє життя в його найрізноманітніших аспектах: від природного та інтимного до духовного і жертовно-батьківського. У книзі єдина опора на єдиний авторитет - Біблію, яка розкриває та показує людям усю велич і нездоланність збудованого Богом сімейного храму, а також всю жалюгідність "будови на піску" тих сімейних будівель, які зведені за власними проектами і всупереч Творцеві, ігноруванням Його вічних істин.
Неухильну ж ідею Божого порадництва і порятунку читач може простежити від початку й до кінця цієї книги.

Есхатологія Церкви Христової. В. Боєчко

Рід людський, згідно Христового провіщення, невпинно зближається до часу "великого горя", якого не було від настання світу. Кожна свідома людина стоїть перед численними запитаннями без відповіді:
Про ознаки кінця світу, про місце Церкви Христової в час антихриста, про підхоплення Церкви та ін. Коли втікати в гори, а коли не злазити з даху? Чому буде горе вагітним? Чому не можна втікати зимою та в суботу? Чи справді мечі перекують на лемеші? Чи далеко ще антихрист? - Відповіді у цій книзі.

Близок всему конец. Библейские ответы на сложные вопросы. В. Боечко.

Во время стремительного приближения человечества к Библейскому концу мировой истории каждый сознательный человек должен узнать истину о волнующих его вопросах. В продолжение всей христианской истории пытливый человеческий разум настойчиво искал ответы на волнующие его вопросы. А среди них наиболее существенные: о времени восхищения Церкви; об антихристе; о числе «666»; о Тысячелетнем Царстве; о войне Армагеддон; о новом Иерусалимском храме и др.
Все ответы на эти вопросы содержатся в Библии. А потому главная цель этой книги — помочь ищущим истину найти ее только на страницах Вечной Истины — Святой Библии. И только в Библии!

Пастир Церкви Христової. В. Боєчко

Вже давно назріла необхідність мати книгу-підручник, де б служителі Церкви Християн Віри Євангельської України — пастори, диякони та майбутня генерація священнослужителів, змогли почерпнути добрі та мудрі поради, настанови для розумного служіння в Церкві Христовій.
Ця книга допоможе багатьом Єпископам, Пасторам та іншим служителям, які люблять Бога, люблять Його народ, і готові служити Богу та Церкві Його вірою і правдою.

Нескорена Церква. В. Боєчко

У цій книзі ви зможете ще раз пройтися тернистими стежками славних Христових першопрохідників, які своєю жертовною вірою та власним життям торували для наших сучасників дорогу до вільного та масштабного благовістя нашого віровизнання. Простежено головні віхи життя і розвитку Живої Христової Церкви від днів апостольських - і до 19-го століття.
Перед нами відкривається широка панорама славної історії незламної Церкви Христової в Україні - від сивої давнини і до наших днів, від сходу і до заходу, від півдня і до півночі нашого Краю, яку можемо навіть побачити завдяки багатьом фотодокументам зібраним у цій книзі. А оскільки у новітній історії Церкви Христової авторові цієї книги інколи потрібно було бути живим учасником тих чи інших епізодів, то окремі сторінки історичної книги звучатимуть у форматі спогадів.
Правильне бачення та тверезе сприйняття минувшини неодмінно розбуджує у мислячих людей поглиблений самоаналіз пройдених життєвих доріг та вірний погляд у майбуття.

Правда про харизму. В. Боєчко

З перших днів після П’ятидесятниці численні народи світу переконались, якою чудодійною, неземною силою та авторитетом можуть володіти прості люди, які наділені силою та владою Святого Духа. Але подальший розвиток церковної історії показав протилежне — як низько може впасти християнство, яке згубило авторитет і славу Святого Духа, або впало в оману та фальсифікацію цієї єдиної в світі сили, яка здатна перемогти сатану та розчавити йому голову. Ось про вершину слави Господньої та могутність небесної Харизми (дарів Святого Духа) і нищівні руїни фальшивої харизми в Церкві та в роді людському йде мова в цій книзі.

Вічне Джерело. Телевізійні проповіді. Том1. В. Боєчко

Ця книга народилася як результат живого діалогу з мільйонами людей через телевізійний ефір. Актуальна тематика поміщених тут телевізійних проповідей є абсолютно вільна від будь-якої упередженості. У них ви знайдете Біблійні відповіді на численні болючі питання особистого та суспільного життя.А оскільки телепрограма “Вічне Джерело” пройшла випробовування часом, тривалістю 21-го року, то надіємось, що збірка проповідей у цьому першому томі принесе користь кожному читачеві. У книзі розміщено 475 проповідей.

Вічне Джерело. Телевізійні проповіді. Том2. В. Боєчко

Наша новітня історія підносить до свідомості людства одну незаперечну та сумну істину:люди, ніби на веселому карнавалі, все далі й далі відпливають від спасительного берега гарантованої Богом щасливої долі, але дорогою ціною та надмірними зусиллями бажають повернути її собі, - але без Бога-Людинолюбця. Над цим безкрайнім морем людської недолі лунає голос єдиного порятунку - від Господа Бога: "До мене зверніться усі кінці землі, - і будете спасенні! Бо я Бог,і крім Мене немає іншого бога!" (Іс. 45:22).
За цим у вищій мірі людинолюбним закликом до людства слідує у своїх телевізійних проповідях автор цієї книги - впродовж 22-х років Незалежної України.
Щоб щасливим та береженим Богом був український народ - найвища мета цього 2-го тому книги "Вічне Джерело".

Вічне Джерело. Телевізійні проповіді. Том3. В. Боєчко

Тільки два роки відділяє нас від часу виходу у світ 2-го тому "Вічного джерела", - а яка історія цих буремних років! Скільки сліз та крові, скільки невиплаканого бездонного горя нависли чорною хмарою над улюбленою нашою Вітчизною - Укрїною!
У ці роки кривавого буревію сатанинської злоби до українського народу мільйони побожних людей в цілому світі квиляь до Всевишнього, ніби устами древнього Мойсея: "Зглянься Господи! Доки так буде? Змилосердся над слугами Твоїми!" (Пс. 90:13).
Телевізійні проповіді з циклу "Вічне джерело" у ці роки, як і у всі попередні, з часу Незалежної України, незмінно та невтомно силою Слова Божого будили приспане сумління рідного народу, - що є незаперечним фактором усіх бід та недолі людства.
Отож, нехай сторінки і цього 3-го тому "Вічного джерела" допомагають усім скривдженим та стражденним творити покаянну та спасенну молитву: "Навчи нас, Боже, так дні наші рахувати, щоб придбати розумне серце!" (Пс. 90:12)

Фальшива наука свідків Єгови. В. Дністровий, І. Павленко

Враховуючи тотальну навалу в останні роки фальшивих небіблійних доктрин на розум, совість і віру українського народу, честь і відповідальність перед Богом і народом спонукали нас, християнських священослужителів, написати оцю брошуру. Мета її - розкрити широкому народному загалові небіблійність і облудність фальшивої науки "свідків Єгови".
Щоб не бути упередженими, у цій праці ми дотримувались однієї головної засади: лженауку "свідків Єгови" подати у ретельному порівнянні з правдою Слова Божого.
Настав час сказати всьому людству правду про лжесвідків Єгови і захистити наш народ від обману і марновірства!
З молитвою до Спасителя Ісуса Христа посилаємо цю брошуру у світ - для щастя, світла і укріплення у живій Христовій вірі всіх, хто буде читати її. Ніколи не забуваймо застереження Христа:
"Стережіться фальшивих пророків, що приходять до вас в одежі овечій, а всередині вони - хижі вовки" (Мт. 7:15).

Традиції у світлі Слова Божого. В. Дністровий

На початку духовної руїни Церкви, коли римський імператор Констянтин оголосив християнство державною релігією, а себе - главою Церкви, Церква сліпо йшла за імператором, щоб зберегти рівновагу між християнством та язичництвом. Далі у церкву влилося чимало мудреців-філософів, яким Слово Боже здавалося занадто вузьким, тому вони спотворювали істину синтезом з філософією та східними віруваннями. А накінець, коли церква на грунті свого відступництва стала тоталітарно - репресивною організацією, її головною метою стало відвернути людей від Слова Божого і прихилити їх до видумок, які видавалися за правду Божу (2 Тим. 4:3-4).
Так народжувались все нові й нові єритичні догми, науки і постанови церкви, які радо сприймало людство як свою національну релігію. Ось про ці "згубні єресі" піде мова у цій книзі. Збережений відповідний хронологічний порядок входження релігійних єресей у життя Церкви.
Мета книги - дати можливість кожній чесній людині оцінити своє сьогодення і заглянути у прийдешнє, оцінивши церковні традиції у світлі Слова Божого та допомогти мільйонам обдурених людей знайти стежину з темряви до Світла Божого, з дикої і безплідної чужини - до Отчого дому.

Хрест і кинджал. Д. Вілкерсон

Ця книга - про велику перемогу Хреста Христового над злом і пороком у страхітливих джунглях Нью - Йорка. Кожна її сторінка, кожний рядок - це правда життя. Тут нема надуманих героїв, тут відсутня художня вигадка - вони зайві у такій гостросюжетній, реальній та динамічній книзі. Головний герой її - потомственний християнський священнослужитель з Пенсільванії (США) Девід Вілкерсон - людина з легенди наших днів, простий вояк славетної Армії Христової. Наркомани, наркобізнес, гангстери, сексуальне розтління, звиродніння молоді - ось куди вів Дух Божий Свого посланника. Але "віруючий в Сина Божого - світ перемагає". Під натиском сили Божої стали падати найбільші стовпи сатанинської будови, безжалісні гангстери один по одному покірно скидали свої кинджали біля ніг Христа, знаходили дивовижний світ у Божій любові та Правді.
Жертвенність і безоглядна віра - ось золота нитка всієї книги, її цінність та притягальна сила.

Бути християнином так, будь ласка - але біблійним! В. Сардачук

Що значить бути християнином? Вивченням цього актуального питання автор займався під час своїх ділових поїздок. Аналізуючи численні грунтовні бесіди і цікаві випадки, беручи участь у Богослужіннях в Азії, Африці, Америці й Європі - на Сході й Заході - автор побачив широкий спектр думок.
Бути християнином - такого висновку дійшов автор завдяки численним враженням - означає насамперед те, що людина повинна мати справу з Христом. Тому відповідь повинна походити від Нього.
Ця книга дає вичерпні відповіді, які випливають із багатьох бесід, підтверджені багатьма свідками з усього світу, пережиті особисто, обгрунтовані Біблією.
Повчально. Практично. Цікаво. Можна особисто пережити.

Подивись на себе очима Божими. Дж. Хант

В один час - нагорі, тому що тебе похвалили; а часом внизу, почуваєшся невдахою, бо тебе критикують. Ця книга містить 31 текст для підбадьорення. Вони є духовними вправами для тих, хто страждає від низької самооцінки, хто емоційно та фізично виснажений, навіть для тих, хто був у залежності від чогось.
Слідуй плану, викладеному в книзі "Подивись на себе очима Божими", з молитвою і щоденними роздумами над істинами святого Письма, які допоможуть тобі змінити мислення і розвинути правдиве уявлення про себе з Божої точки зору. Ти побачиш, що твої емоції стабілізуються, твоє серце почуватиметься захищено, тому що ти навчишся дивитися на себе очима Божими.

Ключі. Як допомогти собі та іншим у вирішенні життєвих проблем. Книга 1. Дж. Хант

"Ключі" - це результат восьми років досліджень і шіснадцяти років практичного служіння. Вони призначені для допомоги кожній людині, яка зустрічається з труднощами і стражданнями у своєму житті. Вони будуть також добрим джерелом інформації і керівництвом для професійних консультантів, душеопікунів, пасторів, професорів і викладачів християнських навчальних закладів та всіх хто прагне допомагати людям. В Книзі 1 подано теми, що стосуються проблем особистості: консультування, алкогольна і наркотична залежність, безшлюбність, стурбованість, крадіжка бунт, гнів, печаль,депресія, дружба, піклування, заздрість та ревнощі, спокуси, випробування, комлекс жертви, криза середнього віку, критичний дух, обман, маніпуляція, надія. "Ключі" призначені для того, щоб бути керівництвом, яке зможе вам допомогти застосовувати Біблію до проблем сьогоднішнього дня. Вони допоможуть побачити, що Бог сьогодні може звершити у вашому житті і житті інших людей.

Ключі. Як допомогти собі та іншим у вирішенні життєвих проблем. Книга 2. Дж. Хант

"Ключі" - це результат восьми років досліджень і шіснадцяти років практичного служіння. Вони призначені для допомоги кожній людині, яка зустрічається з труднощами і стражданнями у своєму житті. Вони будуть також добрим джерелом інформації і керівництвом для професійних консультантів, душеопікунів, пасторів, професорів і викладачів християнських навчальних закладів та всіх хто прагне допомагати людям. В Книзі 2 подано такі теми: індивідуальність, нестримне бажання їсти, невдача, спілкування, самотність, відсутність апетиту і постійне відчуття голоду, планування часу, покора, запобігання самогубству, упередження, процвітання, звички, примирення, прийняття рішень, прощення, робота, вирішення конфліктів, наше істинне "я", схильність до повільності, смертельна хвороба. "Ключі" призначені для того, щоб бути керівництвом, яке зможе вам допомогти застосовувати Біблію до проблем сьогоднішнього дня. Вони допоможуть побачити, що Бог сьогодні може звершити у вашому житті і житті інших людей.

Ключі. Як допомогти собі та іншим у вирішенні життєвих проблем. Книга 3. Дж. Хант

"Ключі" - це результат восьми років досліджень і шіснадцяти років практичного служіння. Вони призначені для допомоги кожній людині, яка зустрічається з труднощами і стражданнями у своєму житті. Вони будуть також добрим джерелом інформації і керівництвом для професійних консультантів, душеопікунів, пасторів, професорів і викладачів християнських навчальних закладів та всіх хто прагне допомагати людям. В Книзі 3 розглянуто теми, що стосуються проблем особистості: смерть, смирення, спільна залежність, старіння, прагнення до досконалості, страхи і фобії, стрес, трудоголізм, почуття провини, фінансова свобода, хронічні хвороби. ціль в житті, цілісність характеру, евтаназія. Також порушені теми виховання: батьківство, підлітки, батьки-одиночки, усиновлення. "Ключі" призначені для того, щоб бути керівництвом, яке зможе вам допомогти застосовувати Біблію до проблем сьогоднішнього дня. Вони допоможуть побачити, що Бог сьогодні може звершити у вашому житті і житті інших людей.

Ключі. Як допомогти собі та іншим у вирішенні життєвих проблем. Книга 4. Дж. Хант

"Ключі" - це результат восьми років досліджень і шіснадцяти років практичного служіння. Вони призначені для допомоги кожній людині, яка зустрічається з труднощами і стражданнями у своєму житті. Вони будуть також добрим джерелом інформації і керівництвом для професійних консультантів, душеопікунів, пасторів, професорів і викладачів християнських навчальних закладів та всіх хто прагне допомагати людям. Книга 4 розкриває теми сім'ї та шлюбу, такі як: бідність, близькість, шлюб, вдівство, відновлення після згвалтування, гомосексуальність, дошлюбне консультування, насилля над жінкою, неблагополучна сім'я, розлучення, сексуальна залежність тощо. "Ключі" призначені для того, щоб бути керівництвом, яке зможе вам допомогти застосовувати Біблію до проблем сьогоднішнього дня. Вони допоможуть побачити, що Бог сьогодні може звершити у вашому житті і житті інших людей.

Ключі. Як допомогти собі та іншим у вирішенні життєвих проблем. Книга 5. Дж. Хант

"Ключі" - це результат восьми років досліджень ішіснадцяти років практичного служіння. Вони призначені для допомоги кожній людині, яка зустрічається з труднощами і стражданнями у своєму житті. Вони будуть також добрим джерелом інформації і керівництвом для професійних консультантів, душеопікунів, пасторів, професорів і викладачів християнських навчальних закладів та всіх хто прагне допомагати людям. В Книзі 5 розглянуто теми, що стосуються віри та віровчення, таких як: атеїзм/агностицизм, Біблія, духовна війна, культи, мормони, наставництво, окультизм, психологія "Нью ейджа", Дух Святий, впевненість у спасінні та ін. "Ключі" призначені для того, щоб бути керівництвом, яке зможе вам допомогти застосовувати Біблію до проблем сьогоднішнього дня. Вони допоможуть побачити, що Бог сьогодні може звершити у вашому житті і житті інших людей.

Батьківський перстень. О. Пухальська

Усвоїх віршах поетеса висловлює глибоке смирення перед Господом, вдячність Йому за безцінний дар спасіння, який вона отримала в зрілі роки, завдяки молитвам своєї матері, а також передає повагу і шанобливе ставлення до живого та діяльного Божого Слова.
Коли читаєш поезію О. Пухальської, то пізнаєш і себе в її болючх роздумах над гріховною плоттюю над людською недосконалістю. Результатом цих роздумів стає постійне шукання Божого лиця та потреба щирого покаяння перед Ним.
У книзі представлені біблійні тексти підібрані на окремо взяту тему, вірші та мелодії автора, а також переклади віршів та текстів пісень з російськї мови. Нехай вони будуть на духовне збудування кожному хто прочитає чи послухає!

Тривожні дзвони. Засторога. Переклад поезії відомих та невідомих авторів. О. Пухальська

Книга "Тривожні дзвони" - це збірка власних віршів т перекладів відомих і невідомих авторів. Читаючи цю збірку, відчуваєш духовне натхнення авторів цих творів, актуальність тематики, гармонійність зі Словом Божим та у вищій мірі мудра лаконічність викладу глибоких істин, що впливають на серце, свідомість та світогляд. У скарбниці християнської поетичної творчості цій книзі належить гідне місце.

Подарунок. Н. Фішер

Панда Паша живе у великому старому будинку. Вона любить дітей. Маленькі друзі часто навідують її, тому що її помешкання дуже затишне. Ніхто не вміє розповідати такі цікаві історії як тітонька Паша. Щотижня діти приходять до неї почути нову історію.