Євангелізація у Вузловому

У неділю, 10 листопада хор церкви «Воскресіння» на чолі з старшим пресвітером, єпископом Василем Боєчко завітали до Вузлового. Метою приїзду була проповідь Євангелії українському народу та зустріч з телепроповідником В. Боєчко з нагоди 1025-тя хрещення України.

Розпочав урочисте зібрання в Народному домі хор піснею « Благодать вам і мир», а брат Іван Будзінський, котрий був організатором цієї зустрічі, привітав усіх присутніх та закликав до молитви про благословення цього збору. Після молитви хор виконав молитву Господню «Отче наш».

Хорова програма була різноманітною, до котрої увійшли духовні твори різних композиторів та епох: «Хваліте Господа з небес» М. Вербицький та «Христос – надія християн» В. Креймана, «Як Божий спокій моє серце сповнить» П. Бліс та «Шторм життя» Е. Гейзер, «Як люблячий Отець» Ч. Леслі, «Люди, о люди» П. Петреску та закличний псалом «Серце ти Богові відкрий» Т. Спенсер.

«Христос – надія християн»

«Як Божий спокій моє серце сповнить»

Словом проповіді служили Олександр Боєчко та Василь Боєчко. Пухальська Ольга розказала вибрані тексти з Писання.

На завершення, після заключної молитви про спасіння грішників, благословення Краю, влади та мешканців с. Вузлове, хором був виконаний духовний гімн України «Боже великий єдиний».

Зі словами подяки до хору, його керівника та проповідників звернулась завідуюча Народним домом.