IMG_20160619_111911631-min

В Ісаї 61:1 написано: «Дух Господа Бога на мені, бо Господь помазав Мене благовістити сумирним, послав мене перев’язати зламаних серцем, полоненим звіщати свободу, а в’язням – відчинити в’язницю…»

Тюремне служіння було організоване в 1995р. Брати церкви «Воскресіння» почали відвідувати виправно-трудові колонії: №110, яка розташована в с. Держів та №50, що знаходиться в с. Заклад, Миколаївського району. Щонеділі вони долали понад 100 кілометрів, щоб донести Слово Боже та звістку про спасіння в’язням.

На сьогоднішній день колонія №110 припинила свою діяльність.

З Божою допомогою, силами церкви «Воскресіння» та церкви з м. Борислав зроблено ремонт приміщення, в якому знаходиться молитовна кімната, де проводяться Богослужіння.

Туди їздять чоловіки, в чиїх серцях є бажання і Божий поклик служити в місцях позбавлення волі. Богослужіння в колонії відрізняються від церковних. Слухачі можуть перебивати проповідь, задаючи складні запитання, але Господь завжди дає мудрості, що відповідати і як. Також лунають слова вдячності від молодих та старшого віку ув’язнених за те, що це чи не єдині люди, які приїжджають до них, даруючи добро і любов. Це відчувають вони навіть тоді, коли чують зі Слова Божого докір.

Мали можливість послужити цим людям основний і молодіжний хори церкви «Воскресіння», які їздили туди багато разів. Неодноразово відвідувала в’язницю співоча група церкви, служачи піснями, віршами та особистими свідченнями.

Служіння в місцях позбавлення волі особливі тим, що часто не видно плодів, не відомо скільки людей, які почули Добру Новину, навертаються до Бога, починають служити. Тоді просто сіється Слово Боже, покладаючись на Божу милість, а Бог зрощує. Але велика радість, коли хтось кається в своїх гріхах, стає Божою дитиною. Декілька разів у колонії відбувалось Святе Водне Хрещення.

Все це робота Ісуса, який не забуває про людей, що залишились на задвірках суспільства, а любить їх і хоче, щоб вони спаслися. Йому вся слава навіки!