Гості з Білорусії

У п’ятницю 16 серпня до нас завітала група молоді (14 чол.) з м. Мінськ. Пробули вони у Львові з вечора четверга до ранку суботи. Програма перебування у Львові складала знайомство з містом та служіння на вечірньому зібранні.

Отож, в місто мінчани вийшли о 10.00 та ознайомились з архітектурними пам’ятками Львова. Гідом послужив гостям брат Павло Зав’ялов.

У вечірньому зібранні увесь час був відданий шановним гостям.

Розпочалося зібрання молитвою, до котрої усіх присутніх закликав Ярослав Лаба. Першу проповідь на тему «Надія в вірі» виголосив брат Алєсь Позняк. Сестра Крістіна Устимчук продекламувала вірш «Нам кажется завтра мы будем прилежней».

Свідоцтвом про навернення і спасіння  ділились брати Сергій Барсук, Євген Черипко і Сергій Забельський, котрий ще прочитав свій авторський вірш «С Тобой, Господь, имею силу».

Закінчував зібрання Сергій Барсук проповіддю на тему « Застереження від невірства». Під час  богослужіння наші гості також служили співом псень. Ранком у суботу наші гости відправились додому з братерським вітанням для Церкви ХВЄ м. Мінськ.