Гості з Луцька

У неділю ввечері до нашого зібрання завітали брати та сестри з м. Луцька. На чолі з дияконом церкви «Христа Спасителя» Анатолієм Москвичом приїхав старший хор цієї церкви.

Зібрання почалося 17.00 співом загальної пісні «Наша віра без діл, мов у лісі луна», а після загальної пісні під керівництвом регента Олександра Маковського чоловіча група хору виконала молитву Господню «Отче наш» Дмитра Воєводи.

IMG_5311

Протягом зібрання прозвучали вірші: «Сьогодні, в 21 столітті, є безліч храмів», «Написане усе повинно збутися», «Як тихо, майже непомітно, проминуло літо», «Судьба».

IMG_5350IMG_5313

Вокальна група сестер «Суламіта» виконала пісні: «Я колени склоню», «Досить часто в житті ми відходим від Бога» та «Так полюбив Бог світ».

IMG_5315IMG_5336

Хором були виконані псалми: «Любов Божа до людей» Д. Воєводи, «Хваліте Творця» Ч. Леслі регент Микола Хамулка, «Небо» Є. Пушкова, «Что дороже и ценнее для искупленных сердец», а чоловічим хором «Ти від Бога Отця в грішний світ пішов», «Страшно бушує життєве море» та «День на схилі догоряє».

IMG_5310

Слово Боже проповідували брати: Володимир Мельник (Амос 7.7 Христос – основа нашої віри, хто будує на цій основі є благословенний; Господь тримає «отвес» і перевіряє твоє будівництво), Анатолій Москвич (Псалом 85.15 Слова і думки. Від слів своїх людина оправдається і осудиться. Прозвучав заклик говорити тільки про святе», Микола Климчук (Євреям 6.7,8 Нам варто пильнувати, що родить наша земля – наше серце).
Після вечері гості відправилися додому.

IMG_5328IMG_5344

IMG_53591

Нехай Господь благословить Вашу працю на ниві Господній!

Теги: