Книга завжди вважалася хорошим подарунком. Вона здатна розважити, навчити, потішити і навіть привести людину до Бога. Усі користувачі нашого сайту мають унікальну можливість отримати в подарунок книги "Подорож пілігрима у малюнках" та "Євангеліє згідно св. Іоанна".

"Подорож Пілігрима у малюнках" - це короткий виклад безсмертного твору Джона Буньяна "Подорож Пілігрима до небесної країни". Адаптована священником Ральфом Кірбі.

Алегорична розповідь про духовне життя християнина. В книзі описані почуття та емоції християнина в людських образах, які або допомагають йому, або є його ворогами. Розкриті життєві ситуації, труднощі, спокуси, падіння, що трапляються на його дорозі, та шлях до перемоги.

Все це написано яскраво та захоплююче, використано багато діалогів, до кожного тексту подана ілюстрація. Книга буде цікавою та корисною як дітям, так і дорослим.

"Євангеліє згідно св. Іоанна" - це частина священної книги Біблії. Книга містить вступ - історичний опис євангелії, текст Святого Письма і короткий заклику прийняти Ісуса Христа як особистого Спасителя на останній сторінці. Компактне, тоненьке видання яке завжди зручно мати під рукою.

Щоб отримати книгу в подарунок, необхідно заповнити форму нижче.
Для цього оберіть книгу(и), вкажіть своє прізвище та ім'я, поштову адресу або номер відділення Нової пошти чи Укрпошти та місто, а також номер телефону.


    Вкажіть книгу(и), яку хочете отримати (обов'язково)