Усі користувачі нашого сайту мають унікальну можливість отримати в подарунок християнську книгу.

"Подорож Пілігрима у малюнках" - це короткий виклад безсмертного твору Джона Буньяна "Подорож Пілігрима до небесної країни". Адаптована священником Ральфом Кірбі.

Алегорична розповідь про духовне життя християнина. В книзі описані почуття та емоції християнина в людських образах, які або допомагають йому, або є його ворогами. Розкриті життєві ситуації, труднощі, спокуси, падіння, що трапляються на його дорозі, та шлях до перемоги.

Все це написано яскраво та захоплююче, використано багато діалогів, до кожного тексту подана ілюстрація.

"Євангеліє згідно св. Іоанна" - це частина священної книги Біблії. Книга містить вступ - історичний опис євангелії, текст Святого Письма і короткий заклику прийняти Ісуса Христа як особистого Спасителя на останній сторінці. Компактне, тоненьке видання яке завжди зручно мати під рукою.

"Хрест і кинджал" Д. Вілкерсона розповідає про велику перемогу Хреста Христового над злом і пороком у страхітливих джунглях Нью - Йорка. Кожна її сторінка, кожний рядок - це правда життя. Тут нема надуманих героїв, тут відсутня художня вигадка - вони зайві у такій гостросюжетній, реальній та динамічній книзі. Головний герой її - потомственний християнський священнослужитель з Пенсільванії (США) Девід Вілкерсон - людина з легенди наших днів, простий вояк славетної Армії Христової. Наркомани, наркобізнес, гангстери, сексуальне розтління, звиродніння молоді - ось куди вів Дух Божий Свого посланника. Але "віруючий в Сина Божого - світ перемагає". Під натиском сили Божої стали падати найбільші стовпи сатанинської будови, безжалісні гангстери один по одному покірно скидали свої кинджали біля ніг Христа, знаходили дивовижний світ у Божій любові та Правді.
Жертвенність і безоглядна віра - ось золота нитка всієї книги, її цінність та притягальна сила.

Книга "Хрест перемагає меч" може бути корисною для людей, в чиїх сім’ях є алко- та наркозалежні, а також тим, які працюють з такими особами. З книги дізнаємося про водночас і важку, і благословенну працю служителів, котрі простягають руку "узятим на смерть" та про чудесне зцілення та звільнення, яке може дарувати Господь. Сповнена надії для наркоманів книга "Хрест перемагає меч" дає натхнення у "війні з наркотиками" і закликає Церкву звільняти "генерацію меча"!

Серце людини - це храм Божий чи майстерня сатани? Це питання розкрито у вигляді десяти ілюстрацій з роз'ясненнями Йогана Госснера, німецького євангельського письменника, проповідника і місіонера.

Щоб отримати книгу в подарунок, необхідно заповнити форму нижче.
Для цього оберіть книгу(и), вкажіть своє прізвище та ім'я, поштову адресу або номер відділення Нової пошти чи Укрпошти та місто, а також номер телефону.


    Вкажіть книгу(и), яку хочете отримати (обов'язково)
    Подорож ПілігримаЄвангеліє згідно св. ІоаннаХрест і кинджалХрест перемагає мечСердце человека