“Протестанты на службе России”

Книга яка повинна бути в кожній церкві

Шановні священнослужителі!
Пропонуємо вашій увазі унікальну книгу

“Протестанты на службе России”:
биографические очерки
СПб.: РХГА, 2012 г., 308 с.

 

 

“Протестанты на службе России” – це цикл нарисів про найбільш значимих для історії російської культури та державності військових, політичних, наукових діячів, педагогів і меценатів.

У книзі вперше зібрані розповіді про протестантів, які присвятили своє життя служінню Росії, яка для більшості з них стала новою батьківщиною. Вони займали видні державні і військові пости, керували міністерствами, створювали партії, на початку XX століття брали участь у роботі Державної Думи. Короткий нарис в кінці книги дасть уявлення про становище протестантських громад в радянський час, про пережиті ними гоніння. Події перебудови допомогли цим людям не тільки відчути себе гідними членами суспільства, але і в повному обсязі повернутися до виконання своїх громадянських обов’язків.

Для багатьох читачів ця книга відкриє, наскільки великий внесок протестантів у культуру, військову справу і промислову міць Росії після петровського періоду. І нині представники різних протестантських деномінацій залучені в діяльність всіх гілок російської влади – законодавчої, виконавчої, судової. Можна говорити про нову епоху служіння Росії – і вже зараз бачити його яскраві приклади.