Святе водне хрещення по вірі

У суботу 5 липня на водоймищі с. Запитів відбулася урочиста подія – в Завіт з Богом вступили наші брати та сестри.

Суботній ранок видався мирним та приємно теплим, з легким вітерцем. На зібрання, котре розпочалося в Храмі Христа Спасителя о 10.30, зібрались служителі та члени Церкви «Воскресіння», кандидати до хрещення та їх родичі, знайомі, близькі.

Розпочав зібрання словом до молитви пресвітер Бурда Володимир. Після молитви старший пастор Боєчко Василь провів перекличку кандидатів до хрещення. Після переклички усі присутні відправились на місце хрещення.

На водоймище також прибули делегації Церков с. Новий Яричів та Сулимів.

dsc_3113

dsc_3098

dsc_3082

dsc_3062

Служив співом об’єднаний хор Церкви «Воскресіння» та Церкви с. Сулимова.dsc_3092

На водоймищі служіння розпочав словом пресвітер Пічний Михайло, котрий закликав молитись про тих, хто має вступити в Завіт з Богом через хрещення по вірі. Хор виконав «Отче наш». Після організаційних оголошень та настанов щодо самого акту хрещення дані Василем Боєчко, до води направились пресвітери Недовіз Богдан та Бурда Володимир, котрі і звершували акт хрещення. Хор вітав кожного охрещеного співом «Усі, що у Христа хрестилися, у Христа зодягнулися. Алилуя!».

dsc_3250

dsc_3056

dsc_3219

dsc_3180

Після хрещення Боєчко Василь звернувся до усіх зі Словом Божим. Після кінцевої молитви хором був виконаний Апостольський Символ віри «Вірую», а Боєчко Василь привітав кожного нового члена Церкви Христової в Україні квітами та побажанням вірності Господу.