Свято хору

У неділю, 27 січня, відбулася анонсована нами подія – виступ нашого церковного хору з святковою підсумковою програмою «Всі до Мене йдіть».

Треба зазначити, що цей виступ був повтором цієї ж програми(дещо скороченою), що була представлена хором 20 січня на вечірньому зібранні. На прохання служителів церкви та присутніх братів та сестер на зібранні хор повторив цю чудову духовну програму у минулу неділю.

Програма виступу була добре скомпонована та продумана не тільки з огляду музичного, але й з духовного. Поєднання різдв’яной тематики з глибокими по змісту євангельськими піснями отримало силу впливу на слухачів, на їхній дух та на душу.

Тому ранкове зібрання принесло багато насолоди церкві, допомогло прилучитися до вершин євангельського співу. Відкритість сердець усіх присутніх(а серед них було чимало гостей) відчувалася з самого початку. Хор церкви «Воскресіння», який в більшості складається з аматорів, показав високий рівень професіоналізму та глибини репертуару. Це є результатом спільної праці самого хору, регента Павла Зав’ялова, концертмейстера Галини Боєчко, солістів Тараса Лазуркевича, Лесі Пак, Андрія Яцківа та нашого дебютанта  – ведучого Тараса Кобрина, котрий добре справився з покладеними на нього обов’язками.

У програмі прозвучали твори українських класиків: В. Матюка «Нині Адаме, возвеселися», М. Леонтовича «У царстві Твоїм» соліст Т. Лазуркевич, М. Федоріва «З нами Бог»; європейська духовна музика 17-19 ст.: «О, вірні, прийдіть всі», «О, радість вам!», «О, ніч свята» солісти Т. Лазуркевич та Леся Пак, «Тиха ніч». Сучасна християнська духовна музика для хору була представлена композиторами Т. Феттке «Лиш Богові буде слава» та К. Хайцманом «Всі до Мене йдіть» соліст Т. Лазуркевич. Служіння хору було прикрашене виступом двох братів Тараса Лазуркевича(вокал, бандура) та Андрія Яцківа (сопілка та флейта пана) з двома творами: різдв’яною піснею «Що за Дитятко на руках Марії»  та сольним твором у виконанні А. Яцківа.

Окрім натхненного співу хору у зібранні прозвучало і натхненне Духом Святим слово Боже через проповідників Володимира Білика та Олександра Боєчка.

Ми завдячуємо усілякому нашому успіху та досягненні нашому Господу Ісусу Христу, без Котрого нічого не можемо робити! Подяка також усім, хто молився і молиться за служіння нашого хору.

Нехай Господь усіх нас поблагословить!

Теги: ,