Звернення до народу України, до духовенства, до політиків та державних правителів

Українська Християнська Місія відродження
і милосердя «Добрий самарянин»
м. Львів

 

ЗВЕРНЕННЯ
До народу України, до духовенства, до політиків та державних правителів

 

Слава Ісусу Христу!
Дорогий та багатостраждальний український народе!
Шановні духовні, політичні та державні зверхники Краю!
У цей доленосний час нашої національної історії моя молитва до Всевишнього разом з мільйонами духовно свідомих людей в цілому світі – за Господній захист рідного народу, за збереження та захист його незалежності, свободи та духовної мудрості – за щасливу долю під покровом Божим нас та наших нащадків.
Моє пастирське слово до народу та до народних зверхників:

  1. Український народе! Не забувай ні на хвилину, що омріяну та століттями вистраждану свободу і незалежність подарував нам, на відміну від численних народів світу, Господь Бог. А тому пам’ятай про це, не соромся кликати Спасителя на допомогу, та завжди пам’ятай пророчі слова благодатної Діви Марії: «Господь потужних поскидав з престолів, а смиренних підняв угору. Він голодних сповнив добром, а багатих відіслав упорожні» (Євангелія св. Луки 1:52-53).
    В об’єднаній та щирій молитві прямуймо до перемоги світла над темрявою!
  2. Священнослужителі! Пам’ятаймо, що найбільша вина за недолю нашого народу лежить на нас, які не зуміли за 22 роки незалежності України навчити народ справжньої побожності та національної єдності.
    Відречімось хоч зараз від власної духовної безликості, прислужництва та угодовства сильним цього світу; покиньмо релігійні чвари та фобії та піднімімо рідний, єдиний народ до всеперемагаючої молитви. Згадаймо всі разом напомин Господній через пророка Йоіла: «Нехай плачуть священики, слуги Господні; нехай молять вони: Змилуйся, Господи, над народом Своїм, і не видай на ганьбу спадку свого, щоб над нами панували безбожники!» (Книга пророка Йоіла 2:17).
  3. Політичні діячі! Якщо за вашою кипучою діяльністю вам ніколи чи неохота порадитись з Вічною Книгою Біблією, то дозвольте сьогодні вам нагадати хоч одну пораду Святої Божої Книги: «Нема премудрості, ні розуму, ні ради в того, хто противний для Господа! Коня готують на день бою, та перемога – від Господа» (Притчі 21:30-31).
  4. Державні правителі – від малого до найвищого! Горе вам, що ви забули вічну істину: Не ви тримаєте народ, а народ тримає вас – на своїх натруджених плечах та мозолистих руках. А тому Сам Господь Бог вас застерігає: «Хто торкається вас (народ) – той доторкається до зіниці ока Мого!» (Зах. 2:12).

Якщо комусь з вас здається, що Людинолюбному Богові байдуже до долі зневаженого вами народу, то нагадую вам Божу оцінку вашої безбожної діяльності: «Ви кажете: «Ми склали заповіта зі смертю та з пеклом вчинили умову». – Господь відповідає: «Ваш заповіт зі смертю поламаний буде, а ваша угода з пеклом зруйнована буде!» (Книга пророка Ісаї 28:14-19).

Отож, Господь Бог з ласки Своєї та любові кличе до вас: «Зрозумійте ж це, царі, та одумайтесь, усі судді землі! Бо незабаром загориться гнів Божий! Блаженні всі, що надіються на Нього!» (Псалом 2:10-12).

З любов’ю до вас та молитвою
Голова Ради Старійшин
Церкви ХВЄ в Україні

Василь Боєчко
Єпископ, доктор теології

У Львові,
01.12.2013 р.