5 років служіння «Hope for Ukraine» в Україні

У Христа на Землі немає іншого тіла, окрім вашого,
Немає інших ніг, окрім ваших.
Саме через ваші очі співчуття Христа повинне сяяти на цей світ;
Саме вашими ногами Він повинен йти на добрі діла,
І саме вашими руками Він сьогодні повинен благословити нас.
Св. Тереза Авільська

Кожного дня у різних куточках світу Божі посланники виконують Господню службу для людей. Вона часто проявляється у легких на перший погляд речах: відвідати, одягнути, вислухати, підтримати, допомогти, зрозуміти…, одним словом – полюбити іншого як самого себе. Саме таке служіння ось уже шостий рік несе громадська організація «Hope for Ukraine». Заснована у Сполучених Штатах Америки братами Юрієм і Ярославом Боєчками, організація об’єднує багатьох, іноді незнайомих між собою людей з різних країн світу у прагненні бути тілом Христа – допомагати та благословляти. «Hope for Ukraine» опікується не лише соціальним служінням на території України, однак і за її межами, включаючи Мексику, країни Південної Америки та народи Африки.

Здійснюючи свою місію, організація часто стає щасливою частиною людських історій, які до того були сповнені біди та болю. Часто ті, хто допомагають, і ті, хто отримують допомогу, дивуються, наскільки багато чудових речей можуть зробити люди, об’єднані самою лише любов’ю Христа. Праця «Hope for Ukraine» є яскравим прикладом того, що наш зіпсутий світ таки тримає рука Господня, і Він не стоїть осторонь, і не спостерігає збоку за людським горем, а втручається турботливими руками своїх дітей.

Спектр роботи, яку охоплює «Hope for Ukraine» досить широкий – це допомога та ведення людей із важкими хворобами, що вимагають дороговартісного лікування; регулярне матеріальне забезпечення одягом, медикаментами та продовольчими товарами потребуючих; опіка над дітьми, хворими на СНІД; підтримка багатодітних сімей, інвалідів та дітей-сиріт, включаючи проекти із забезпечення їх житлом; освітні проекти; фінансова та матеріальна підтримка сирітських закладів різного типу, інтернатів та диспансерів для дорослих на території Західної України, а також багато інших різноманітних проектів, мета яких сповістити усім знедоленим та обтяженим: «Надія є!».

«Hope for Ukraine» безпосередньо відіграє значну роль і у житті церкви «Воскресіння». Завдяки регулярній підтримці цих небайдужих людей у нашій Місії проводяться благодійні табори, де уже кілька сотень дітей отримали можливість оздоровитися, провести гарно час у таборі, набути нових друзів та почути Євангеліє. Цього року Місія «Добрий самарянин» за пітримки «Hope for Ukraine» знову відчиняє свої двері, а її працівники серця для дітей-сиріт та дітей із малозабезпечених і неблагополучних сімей.

Впродовж трьох років на базі Місії функціонував «Клуб Суперкниги», де окрім якісного суботнього дозвілля сіялося Боже слово у дитячі серця. Служителі Церкви «Воскресіння» та волонтери організації докладали максимум зусиль, аби бути «як посли замість Христа…» (2Кор. 5:20).

Силами «Hope for Ukraine» та церкви у м. Лексінгтонг в США, недільна школа церкви «Воскресіння» отримує щорічне забезпечення подарунками та мотиваційними матеріалами для дітей та дорослих, які служать для зросту маленьких сердець.

Ще один проект «Hope for Ukraine» уже другий рік здійснюється у захристійних кімнатах Храму Христа Спасителя. Це безкоштовні заняття із математики, англійської мови та музики. Останні відбуваються на базі церковного оркестру. Кожного тижня дорослі та діти збираються разом на інтерактивне заняття, аби дізнатись більше нового та необхідного. Проекти «Hope for Ukraine» не знають конфесійних обмежень і їхньою ціллю є показати Христа. Тому вчителі стараються не лише професійно підготувати курс згідно потреб учнів, але й проявити максимум уваги, турботи і доброти до кожного, хто переступає поріг класу.

«Коли брат або сестра будуть нагі й позбавлені засобів щоденного прожитку, і хто-небудь з вас до них скаже: «Йдіть собі з миром, грійтеся та годуйтесь», і не дасть їм потрібного для тіла, то що це допоможе? Так само й віра, коли діл не має, мертва сама в собі. Та хто-небудь скаже: «Ти маєш віру, а я маю діла. Покажи мені твою віру без діл, а я тобі покажу моїми ділами мою віру» (Як. 2:14-19) – уривок із послання апостола Якова, який наголошує на практичному християнстві, де проповідь складається із: дати, завезти, переслати, перерахувати, пожертвувати, молитись, пам’ятати про людей у складних життєвих ситуаціях. Вирішення сьогоднішніх нагальних питань та задоволення потреб стає могутньою проповіддю Божого слова на ділі.

Тож нехай Божі маяки і надалі продовжують світити із одного континенту в інший, заглядаючи у душі людей Господнім дбанням!

Кілька фото з життя "Hope for Ukraine"

Цього року "Hope for Ukraine" виповнилося 5 років і вона вкотре стала найкращою неприбутковою організацією у Розеленді
Новий будинок для сім'ї, у якої згорів дім
Дівчинка Евеліна, що страждала від небезпечної прогресуючої форми сколіозу, проходить лікування в Німечині
Матеріальна допомога дітям-сиротам одного з дитячих будинків Львова
Передача медичних захисних костюмів Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні
Дівчинка Єва нарешті отримала операцію з корекції сколіозу, на яку чекала багато років
Інвалідні візки, які ось-ось мають прибути в Україну
"Hope for Ukraine" забезпечує численних літніх та прикутих до ліжка людей людей памперсами та пеленками
Багатодітна сім'я Близнаків, якою опікується "Hope for Ukraine", біля свого майбутнього дому
Продуктові пакети для потребуючих
Мама 14-ти дітей, якій діагностували агресивну форму раку, отримала допомогу через медичний проект організації
Безкоштовний урок з англійської мови
Благодійний урок з математики
Безкоштовне заняття з музики на базі оркестру церкви "Воскресіння"