Богослужіння за участю гостей з церкви міста Радивилів

У неділю, одинадцятого квітня церкву «Воскресіння» відвідала група молоді зі служителями церкви християн віри євангельської міста Радивилів. Приїзд гостей був благословенням для усіх присутніх на Богослужінні, адже вони могли насолодитися євангельськими піснями у виконанні молодіжного хору та оркестру. Керівництво музичними колективами здійснювали Сергій Володимирович Варфалюк та Володимир Євгенович Помазан.

На Богослужінні прозвучали відомі християнські твори «Великі та дивні діла Твої», «Хіба ти не чув?», «Понад всю силу», «Хвалу небесному Царю» та інші. Духовну музику доповнювала глибока поезія та роздуми над Святим Письмом. Актуальними для церкви були виголошені проповіді служителів громади міста Радивилів про важливість усвідомлення точки неповернення у своєму житті, могутність Господньої живої води, силу довготерпіння та потужний ґрунт, який є фундаментом для християнського життя.

Ці відвідини послужили для збудування церкви «Воскресіння». Великою приємністю є бачити, як молоді люди віддають свої таланти та час на служіння Богові. А єднання в імені Ісуса Христа та спільність далеких та незнайомих фізично, але близьких і рідних духовно надихає продовжувати віддавати Господу найкраще.

Богослужіння можна переглянути тут: