Християнський дитячий табір “Якщо здоровим хочеш бути…”

Привчай юнака до дороги його, і він, як постаріється, не уступиться з неї.

Приповісті 22:6

Ось і відбувся довгоочікуваний дитячий табір Церкви “Воскресіння!” З дванадцятого по сімнадцяте липня близько тридцяти дітей віком від семи до тринадцяти років мали чудову нагоду відпочити та корисно провести час у мальовничому куточку нашої Місії у Винниках. Господь дарував п’ять днів сонячної погоди, кожен з яких приносив діткам радість і давав можливість поспілкуватися досхочу, а найголовніше – чути Слово Боже і змінювати своє серденько на краще.

Табір був присвячений духовному здоров’ю. В наш неспокійний час, коли епідемія Covid-19 навіює страх і завдає значної шкоди людям по всьому світу вже майже протягом двох років, надзвичайно важливо не забувати про епідемію значно страшнішу, здатну завдати непоправної шкоди нашій душі – це епідемія гріха. Для того, щоб уберегти себе від певної хвороби, потрібна профілактика. Якщо здоровим хочеш бути від гріха, також потрібна профілактика, але у цьому випадку найкращим лікарським засобом слугує Біблія! Кожного дня під час “перлинок” (так у нас називається час, присвячений вивченню Слова Божого) у діток була змога пройти профілактику від певних духовних недуг, таких як лінь, непослух, непрощення та жадібність. Кожного вечора було підсумкове вечірнє зібрання, під час якого учасники табору славили Господа піснями, театральними постановками і підбивали підсумки біблійної історії та золотого вірша, почутих під час ранкового уроку.

Окрім перлинок, дітки бавились захопливі тематичні ігри, брали участь у спортивних змаганнях та естафетах, займались творчістю і навіть вчилися пекти піцу! Вони також мали змогу заробити “таланти”, табірну валюту, за яку в кінці табору могли купити собі багато смаколиків. Крім цього, був організований День ангела – це гра, завдання якої полягає у тому, щоб зробити приємне своєму ближньому. В передостанній день табору всі охочі могли продемонструвати свої таланти на шоу “Табір має талант.” Під час цього шоу діти приємно дивували всіх різноманітними вміннями, якими їх наділив Бог: всі, хто спостерігав за цим дійством, мали нагоду насолодитись прекрасним співом і проникливими віршами, а також спостерігати за виконанням футбольних навичок та елементів гімнастики.

Не зважаючи на те, що п’ять днів доволі швидко пролетіли, діти, без сумніву, запам’ятають їх надовго. В одній християнській пісні співають, що втрата часу є найважчою, але ці слова точно не стосуються табору, де кожна хвилинка була використана з користю і на славу Божу. Віримо, що Слово Боже, посіяне в дитячі серця, обов’язково принесе свої плоди. Варто зазначити, що окрім тридцяти дітей, в таборі трудилася велика команда наставників, помічників, кухарів та директор. Багато зусиль і ресурсів було вкладено, щоб ці п’ять днів відбулися! Найщиріша подяка лине Богові за те, що благословив цей табір і беріг від всіляких негараздів! Велика подяка Церкві “Воскресіння”, директору недільної школи, всім помічникам, наставникам, кухарям, спонсорам і всім небайдужим людям за організацію цього табору, підтримку і молитви. Нехай Господь всіх Вас рясно благословить і воздасть сторицею!