Молодіжне святкування Нового 2021-го року

У молоді Церкви «Воскресіння» є гарна традиція – зустрічати кожен Новий рік у спільному читанні Слова Божого та молитві. Цього року в місійному будинку у Винниках з цієї нагоди зібралося понад 70 хлопців та дівчат.

Розпочалося свято з найважливішого – Богослужіння. Перша проповідь брата Олега Баргеля була присвячена таким цінним словам Ісуса Навина «А я та дім мій будемо служити Господу». Яке це важливе завдання для кожного з нас! І не лише на рік, а на все життя. Друга проповідь брата Романа Олесюка базувалася на місці з послання до Ефесян 5:15-18. Тут апостол Павло закликає «використовувати час, дні бо лукаві». І справді, в ці дні ми як ніколи бачимо наскільки ненадійною та хиткою є людська цивілізація, і як важливо служити людям, поки ще є така можливість! Перші хвилини нової доби молодь зустріла на колінах. Духовне єднання з Богом створює на душі таке свято та радість, яке ніколи не зможуть дати жодні салюти, естрадні зірки чи алкоголь.

Молоді люди Церкви «Воскресіння» та їхні друзі створили затишну домашню атмосферу. На святкуванні був дрес-код – комфортний домашній одяг. Також з дому кожен приніс щось смачненьке. А ще – особливу річ, яка символізує найбільшу подяку в минулому році. Так разом створили стіну спогадів вдячності Богу за 2020-ий рік. Крім того, на новорічній зустрічі показували Біблійні сценки, співали християнські пісні, грали ігри, запускали в небо ліхтарики, обмінювалися подарунками, побажаннями та яскравими емоціями. Приємним сюрпризом стали портфелі, якими наші брати та сестри з США благословили кожного присутнього на святі. Направду чудовою та дивовижною є любов Христова, яку виявляють Його діти!

З подякою та проханням про Господнє ведення у днях прийдешніх молоді люди покидали територію Місії. Нехай Господь поблагословить та зверне лице Cвоє на них!