Новорічна ніч 2022

Тож пильнуйте, бо не знаєте ні дня, ні години, коли прийде Син Людський!

Матвія 25:13

Вже традиційно у ніч з 31 грудня на 1 січня молодь Церкви “Воскресіння” зібралась для святкування Нового Року у “Домі милосердя” у Винниках. Розпочалося свято з молитви і вечері, після якої молоді люди мали чудову нагоду зустріти Новий Рік піснями, актуальними проповідями, привітаннями та спільною молитвою, що є справжнім благословенням у наш доволі непростий та тривожний час. Ключовим словом цього вечора було gregoreo, що в перекладі з грецької на українську означає “пильнувати”, тому темою новорічної ночі була пильність. Як важливо нам, християнам, як п’ять розумних дів завжди бути напоготові і пильнувати наш духовний стан, і жити так, неначе зараз прийде наш Спаситель Ісус Христос!

Програма новорічної ночі була доволі насиченою і цікавою. Після спільної молитви молоді люди вітали одне одного з Новим 2022 Роком, зробили пам’ятне фото і мали невеличке частування кавою та печивом. Після цього, кожен мав згоду проявити свої творчі здібності: всіх присутніх поділили на 4 команди, кожна з яких отримала завдання зобразити християн в різних життєвих ситуаціях, а саме – християни, які стоять в черзі в магазині “АТБ”, християни в маршрутці, християни під час екзаменаційної сесії у ВНЗ і християни в Церкві. Метою цих сценок було у сатиричній формі нагадати всім присутнім, що християнин повинен таким залишатися, де б він чи вона не були. Окрім сценок, молодь взяла участь в цікавій грі та інтерактивному опитуванні, під час якого всі відповідали на оригінальні і водночас глибокі запитання, які стосувались різних сфер життя. Завершилась новорічна ніч обміном подарунків і звітним роликом про життя молоді Церкви “Воскресіння” у 2021 році.

Щира подяка Молодіжному комітету та лідеру молоді Церкви “Воскресіння” за організацію цього новорічного святкування, яке було дуже активним, веселим, цікавим і пізнавальним. Слава Богу за те, що дає нам можливість спілкуватись і гарно проводити час у християнському колі.