Підсумки служіння у 2020-му році

Вчора завершився 2020-ий рік. Настав час підбити підсумки і пригадати всі милості Господні до нас та працю, яку Він дозволив звершити.

2020-ий рік в Церкві «Воскресіння» за традицією розпочався новорічним молодіжним святкуванням. Кожного року молоді люди використовують це свято для того, щоб збудовуватися в християнській єдності. Не зважаючи на всі труднощі та переживання, в цьому році молодь мала два табори – взимку та влітку. На Різдво, 25 грудня молодіжному хору виповнилося 2 роки з дня створення. Щосуботи відбувалися молодіжні Богослужіння, які допомагали молодим людям зміцнюватися на дорозі спасіння. Ми з впевненістю можемо сказати, що молодіжне служіння Церкви «Воскресіння» благословляє Господь. Слава Йому і честь!

Молодіжне служіння 21.11.2020р.
Літній молодіжний табір
Молодіжний хор
Молодіжний хор та служителі Церкви «Воскресіння» в гостях у Церкві ХВЄ с. Гутисько-Тур‘янське 15.11.20

В січні 2020-го Місія «Добрий самарянин» провела 10-денний табір для підлітків з прифронтової зони. Для дітей була організована культурно-розважальна та духовно-просвітницька програма.

Табір для дітей з прифронтової зони

Також цього місяця відбулися дві важливі події в медійному служінні. Після невеликої перерви відновилася багаторічна духовно-просвітницька передача доктора теології Василя Боєчка «Вічне джерело». Свіжі випуски щотижня виходять на Youtube-каналі Церкви, а також їх можна переглядати на нашому сайті. Крім того, було оновлено сайт Церви та Місії gs.lviv.ua Окрім нового сучасного дизайну та версії, адаптованої для мобільних телефонів, на електронній сторінці з’явилися нові можливості та розділи з духовно-збудовуючою інформацією. Зараз на сайті є можливість отримати інформацію про служіння Місії та Церкви, дізнатися новини, залишити молитовну заявку, переглянути онлайн-трансляцію Богослужінь, отримати християнську книгу в подарунок. Для духовного підкріплення тут ви знайдете випуски «Вічного джерела», «Недільної школи онлайн», аудіо-проповіді та статті. Дякуємо Небесному Батьку, що в цьому році Він побудив серця працювати над розвитком сайту і таким чином розширювати межі Його Царства.

Великим ударом цього року стала світова епідемія коронавірусу. Вона принесла багато горя, болю та відчуження. Згідно з владними постановами закривалися церкви, скасовувалися Богослужіння. Проте, Господь провів нас і через цей період. І ми ще раз переконалися, що ніщо не може відлучити нас від любові Христової. В цьому році ми вчилися більше надіятися на Господа, жити вірою та благодаттю. В період жорсткого карантину недільна школа була змушена перейти в онлайн-формат. Так з’явилися випуски недільної школи онлайн, які охоплювали всі вікові категорії наших учнів.

Недільна школа онлайн для наймолодших
Недільна школа онлайн для середньої групи
Недільна школа онлайн для підлітків
Студія для запису уроків недільної школи онлайн
Урок в першому класі недільної школи 1.11.2020
Учні та вчителька четвертого класу недільної школи
Педагогічна нарада вчителів недільної школи 6.9.2020

По милості Господній жили і 12 мешканців «Дому милосердя» Місії «Добрий самарянин». Старші люди, в переважній більшості покинуті своїми рідними та близькими, не були залишені Господом. «Дім милосердя» зустрічався з фінансовими труднощами, були переживання за здоров’я, але найважчим випробуванням для стареньких став карантин. Вперше вони перестали відвідувати реальні Богослужіння і перейшли в онлайн-режим. Було багато хвилювань, адже підопічні «Дому милосердя» належать до так званої «групи ризику».  Проте і за таких обставин ми були свідками виконання обітниці «Я – Господь, лікар твій».

Пані Олена, підопічна Дому милосердя
Брати заготовляють дрова для Дому милосердя

В липні через Святе водне хрещення громада Церкви поповнилася 6-ма новими членами. Влітку також відбувся Сімейний день. Наблизився до завершення ремонт прихрамових приміщень та було анонсоване відкриття християнського дитячого центру «Лілея». Восени на храмовому подвр’ї відбулося традиційне святкування «Дня подяки». Нам справді є за що дякувати Богові! В листопаді Господь допоміг відновити призупинені через карантин Богослужіння в Домі молитви в місті Винники. Ми вдячні дітям Божим з різних церков Львова та України за те, що вони долучаються до цих Богослужінь і в молитві просимо про духовне пробудження в місті Винники. Очима віри бачимо наповнену Божими дітьми Церкву у Винниках.

Охрещені брати та сестра зі служителями Церкви
Підготовка храмового подвір'я до Дня подяки
Підготовка храмового подвір'я до Дня подяки
Група місіонерів служить співом у Домі молитви в м.Винники

Наприкінці року служителі Церкви два рази відвідали Грушківський психоневрологічний інтернат з матеріальною та духовною допомогою. Була надана благодійна стоматологічна допомога десяткам потребуючих людей. Висловлюємо щиру подяку благодійній організації «Hope for Ukraine», яка постійно підтримувала наші служіння, а також проводила у захристійних кімнатах Храму Христа Спасителя благодійні уроки з музики, математики та англійської мови. Це була вагома освітня допомога для дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених сімей, а також дітей, які відвідують Церкву «Воскресіння».

Служіння в психоневрологічному інтернаті
Служіння в психоневрологічному інтернаті

2020-ий був роком випробувань, екзаменів нашої віри та підготовки до приходу Христа.