Про те, що ненавидить Господь
Аборт – це переривання вагітності через втрату або руйнування плода до народження. Аборт може бути спонтанним (мимовільним) або штучним. Останній є виконаною дією. Спонтанний аборт наступає, коли зародок перестає розвиватися, коли має місце повне або неповне зігнання зародка або плоду і плаценти, або коли плід вмирає до 20 тижня вагітності. Якщо плід вмирає в віці більше 20 тижнів, це має назву пізня смерть плоду, або мертвонародження. Приблизно 3/4 зародків спонтанно абортуються, при чому більшість у віці до 6 тижнів.
Штучний аборт – це операція для переривання гаданої чи підтвердженої вагітності. Слово «аборт» означає вбивство дитини в першій, внутрішньо матковій фазі її життя.
Обґрунтувати цю дію неможливо. Прихильники аборту кажуть: «мій живіт належить мені». Навіть, якщо трактувати власне тіло, як свій автомобіль (роблю з ним, що захочу), то не можна забувати, що пасажир, якого везуть тим автомобілем, його власнику не належить.
Для цього використовується техніка, що називається вакуумним відсмоктуванням, або вакуумним кюретажем. Зародок або плід разом з плацентою відсмоктуються через трубку завдяки створенню негативного тиску.
При вагітності більше 12 тижнів застосовується хірургічне вискрібання порожнини матки, або введення сольового розчину, що убиває плід. Крім того, використовують введення простагландинів, речовин, що стимулюють скорочення матки. В Україні найчастіше застосовується хірургічне вискрібання (кюретаж) як в перший, так і в другий триместр вагітності.
У Франції, Англії та Китаї використовується препарат RU 486, що на протязі перших 6 тижнів викликає аборт у 85% випадків.
Щорічно у всьому світі робиться близько 55 мільйонів абортів, в США – близько 2 мільйонів – більше, ніж американці втратили у всіх війнах за всі 200 років існування цієї країни! В Україні “…щорічно виконується понад 1мільйон штучних абортів (82,5 на кожну 1000 жінок дітородного віку), у Канаді – 10 , у Нідерландах – 5,6. Збільшується число штучних абортів у неповнолітніх. Значне місце (29%) в структурі причин материнської смертності посідають аборти, виконані за межами лікувальних закладів”.
В результаті ускладнень після абортів спостерігається стійке погіршення стану здоров’я жінок. За даними медичної статистики запальний процес мають 30% жінок, вторинне безпліддя – 60%, невиношування вагітності – 2,2%, ускладнення наступної після абортів вагітності спостерігаються у 3 рази частіше.
Відношення християн до штучних абортів є одностайно негативним. Воно базується на заповідях “не вбивай” (Вихід 20:13), “не будете лити невинної крови” (Єр. 7:6). Навіть якщо передбачається народження дитини з дефектом, принцип святості людського життя не може бути забутий, коли приймається рішення. Навіть у випадку виявлення вад розвитку плоду до його народження. Господь каже: “Хто дав уста людині? Хто створив німого, або глухого, чи видющого або сліпого? Хіба не Я, Господь?” (Вихід 4:11).
Цінність дитини залишається пріоритетом у всіх випадках: “… нема волі Отця вашого, що на небі, щоб загинув один із цих малих” (Мт. 18:14).
Навіть, якщо вагітність є наслідком згвалтування, дитина є невинною. “Не можна карати смертю батьків за дітей, ані дітей за батьків. Кожний буде скараний за свій гріх” (Второзак. 24:16). Біблія є дороговказом у цих нелегких випадках. Аборт є порушенням біблійної моралі і повинен бути відкинутий кожним віруючим Божим дитям. У Приповістях стверджується, що “є шість речей, що Господові огидні, ба й сім, що для душі його осоружні: горді очі, язик брехливий, руки, що кров безвинну проливають… (Прип. 6:16)”. Ті, що виконують аборти “на замовлення” мусять знати, що “проклятий, хто бере винагороду, щоб погубити душу безвинну” (Второзак. 27:25).
Гасло «Кожна дитина має бути бажаною», означає, що бути бажаною мусить бути будь яка дитина. Кожна ж дитина має право на життя. Тому ми говоримо не про бажаних і небажаних дітей, а про зачатих цілеспрямовано або несподівано. Проте нежданого друга ніхто не виставить за двері…
Тамара Лехновська