Різдвяне свято у Винниках

Скажіть, будь ласка, хто із вас народився в печері? Кому із вас доводилось бачити свої перші сни на землі під акомпанемент мекання овець чи кіз? Або кому із ваших батьків доводилось втікати з маленьким дитям на руках до іншої країни від смертельної небезпеки?.. Звичайно, жоден з нас не переживав таких екстравагантних умов появи на цей світ. Та й цілком очевидно, що ці питання наштовхують на думку про Того, з Ким це все трапилося і Чиє народження щороку святкує увесь світ.

Різдвяна історія заворожує, захоплює, надихає та запалює бажанням не просто згадувати, але й ділитися доброю новиною. Різдво говорить нам, що на планеті горя, несправедливості, війн і страху є Всемогутній Бог, Який народився малим немовлям, аби принести спасіння, радість, мир і любов. Саме цей запал братів та сестер Церкви “Воскресіння” і став рушійною силою для Дитячого свята-євангелізації у місті Винники.

Цей час був не просто святкуванням зимових свят, а звісткою про Христа, Який готовий слухати, відповідати і допомагати. Усі, хто прийшли, багато співали як давніх українських колядок, так і сучасних різдвяних пісень, знайомилися, брали участь у вікторинах та дивилися театралізовану постановку історії про народження Спасителя від самого початку існування Всесвіту.  Ну і, звичайно, для дітей свято завжди несе гостинці. Наше не стало винятком. Кожну дитину чекав подарунок, з любов’ю підготовлений дружньою церквою із м. Кентакі у США.

Сподіваємось, що праця із підготовки цієї події та молитви доповнять вогник, який запалить усі серця, що почули добру новину про Спасителя у січневий, засніжений морозний день.