Зимовий молодіжний табір 11-13.02.2022

З 11 по 13 лютого на базі Місії «Добрий Самарянин» у Винниках відбувся зимовий молодіжний табір. До початкової теми табору «Любов – ціль життя» згодом додалася інша – «Перемога». І поки увесь світ готувався зустрічати День святого Валентина, наша молодь вчилася любити Бога.

Як кожна справа у християн, табір розпочався з молитви в п’ятницю ввечері. Після смачної вечері молодь провела спілкування, на якому кожен мав можливість познайомитися один з одним краще, а також розповісти про Божі перемоги у своєму житті. А перегляд християнського фільму допоміг задуматися: «Хто я є?». Багато людей в цьому світі неодноразово за своє життя задають собі це питання, проте більшість з них не знаходить для себе такої відповіді, що їх остаточно заспокоїть. Великий привілей могти відповісти: «Я – дитина всесильного і люблячого Бога!»

Наступний день знову розпочався з молитви і смачного сніданку. Після цього відбувся семінар на тему «Витоки духовного СНІДу», який провів пастор Василь Михайлович Боєчко. Як людина набуває духовний імунітет, і як вона його втрачає? – два основних напрямки семінару. Віруюча людина зміцнюється в Слові Божому, її веде по життю Дух Святий. Розуміння, що вона кожну секунду знаходиться перед лицем Бога, змушує її задумуватися над своїми вчинками і словами. Проте, це не позбавляє її права обирати. І саме вибір, що протирічить Божій волі і голосу Духа Святого в серці, деактивує духовний імунітет. Щирий християнин не може відразу стати відступником. Він потихеньку згасає, кожен гріховний вчинок зменшує його імунітет, спроможність духовно перемагати. І якщо така людина вчасно не наверниться до Бога, вона захворіє на «духовний СНІД». Будь-яка спокуса, яка раніше з легкістю перемагалася, тепер може стати для неї летальною. Проте, наш Бог-Цілитель, може вилікувати навіть і таку хворобу, якщо людина з щирістю і вірою у Нього про це попросить. Сподіваємося, що ці неоціненні духовні істини міцно закарбувався у серцях нашої молоді.

Протягом дня молодь також мала вільний час, який був проведений в спілкуванні, за настільними іграми та брейнстормінгом. Ввечері знову було проведене зібрання, після якого частина присутніх продовжила прославляти Бога піснями та роздумувати, як ще може бути корисною для більшого навернення людей до Господа.

Вранці відбулося прибирання території та пакування речей. І молодь вже з новими силами повернулася на недільнє зібрання, щоб служити іншим, звіщати про Божу любов, виконувати Його волю, бути сіллю та світлом оточуючим.

Цей табір послугував чудовим духовним підкріпленням, часом для спілкування та просто відпочинком. Дякуємо усім організаторам, поварам, а також тим, хто неодноразово молився за проведення табору.