20 уривків з Біблії, які допомагають бути спокійним в час пандемії коронавірусу

20 уривків з Біблії, які допомагають бути спокійним в час пандемії коронавірусу
coronavirus-4810201_1920

1.«І будеш служити ти Господеві, Богові своєму, і Він поблагословить твій хліб та воду твою, і з-посеред тебе усуне хворобу» (Вихід 23:25).

2.«Коли я піду хоча б навіть долиною смертної темряви, то не буду боятися злого, бо Ти (Господи) при мені, – Твоє жезло й Твій посох – вони мене втішать!» (Псалми 22:4).

3.«В день недолі озветься до тебе Господь, ім’я Бога Якового зробить сильним тебе! Він пошле тобі поміч із святині, і з Сіону тебе підіпре! Усі жертви твої пам’ятати Він буде, і буде вважати твоє цілопалення ситим. Він дасть тобі, як твоє серце бажає, і виповнить цілий твій задум! Ми будем радіти спасінням Твоїм, і підіймемо прапор в ім’я Бога нашого, – нехай Господь виконає всі прохання твої! Тепер я пізнав, що спасає Господь помазанця Свого, дає йому відповідь з неба святого Свого могутніми чинами помічної правиці Своєї» (Псалми 19:2-7).

4.«Коли праведні кличуть, то їх чує Господь, і з усіх утисків їхніх визволює їх. Господь зламаносердим близький, і впокорених духом спасає. Багато лихого для праведного, та його визволяє Господь з них усіх: Він пильнує всі кості його, – із них жодна не зламається!» (Пс. 33:18-20).

5.«Покладіть на Нього (Бога) всю вашу журбу, бо Він опікується вами» (1Пт. 5:7).

6.«Не боїться він (праведник) звістки лихої, його серце міцне, надію складає на Господа!» (Псалми 111:7)

7.«Господь то мій Пастир, тому в недостатку не буду» (Псалми 22:1).

8.«Очі Господні на праведних, уші ж Його – на їхній зойк» (Пс. 33:16).

9.«Нарешті, мої брати, зміцняйтеся Господом та могутністю сили Його!» (До Ефесян 6:10).

10.«І знаємо, що тим, хто любить Бога, хто покликаний Його постановою, усе допомагає на добре» (До Римлян 8:28).

11.«Хто живе під покровом Всевишнього, хто в тіні Всемогутнього мешкає, той скаже до Господа: Охороно моя та твердине моя, Боже мій, я надіюсь на Нього! Бо Він тебе вирве з тенет птахолова, з моровиці згубної, Він пером Своїм вкриє тебе, і під крильми Його заховаєшся ти! Щит та лук Його правда. Не будеш боятися страху нічного, ані стріли, що вдень пролітає, ані зарази, що в темряві ходить, ані моровиці, що нищить опівдні, впаде тисяча з боку від тебе, і десять тисяч праворуч від тебе, до тебе ж не дійде!…» (Псалми 91:1-7).

12.«Господнє Ім’я сильна башта: до неї втече справедливий і буде безпечний» (Приповісті 18:10).

13.«Премудрим сам себе не величай у думці; бійся Господа й стережись лихого. За те Він пошле тобі у тіло здоров’я та силу в кості твої» (Приповісті 3:7-8).

14.«Серце радісне добре лікує» (Приповісті 17:22).

15.«І сказав Він: Коли дійсно будеш ти слухати голосу Господа, Бога твого, і будеш робити слушне в очах Його, і будеш слухатися заповідей Його, і будеш виконувати всі постанови Його, то всю хворобу, що Я поклав був на Єгипет, не покладу на тебе, бо Я Господь, Лікар твій!» (Вихід 15:26).

16.«Направду ж Він (Ісус) немочі наші узяв і наші болі поніс» (Ісая 53:4).

17.«І впокоряться люди Мої, що над ними кличеться Ім’я Моє, і помоляться, і будуть шукати Ім’я Мого, і повернуть зо злих своїх доріг, то Я вислухаю з небес, і прощу їхній гріх, та й вилікую їхній Край!» (2 Хронік 7:14).

18.«Мій Бог моя скеля, сховаюсь я в ній, Він щит мій і ріг, Він спасіння мого, Він башта моя та моє пристановище!» (2 Самуїлова 22:3).

19.«Господь добрий для тих, хто надію на Нього кладе, для душі, що шукає Його! Добре, коли людина в мовчанні надію кладе на спасіння Господнє» (Плач Єремії 3:25-26).

20. «Бо Він (Господь) заховає мене дня нещастя в Своїй скинії, сховає мене потаємно в Своєму наметі, на скелю мене проведе!» (Псалми 26:5).

Підготувала Галина Любінська