Досконала або допустима воля Божа | Ярослав Боєчко

Брат Ярослав розповідає про бенкет нечестивого царя Валтасара, коли раптом з’явилась рука, що писала по стіні. Царя огорнув великий страх, і покликали Даниїла, щоб розтолкувати значення тих слів. Слова на стіні означали: «зважений та знайдений легким». Господь зважив Валтасара і знайшов його легким. «Всі дороги людини чисті в очах її, та зважує душі Господь» (Приповісті 16:2). О, як важливо, щоб при небесному зважуванні ми не виявились легкими!

Паралельно проповідник згадує Біблійну історію про Балака і Валаама. Балаак найняв Валлаама проклясти Ізраїль. Господь перший раз говорить йому: «не йди», а другого разу каже: «іди, тільки говоритимеш, що Я скажу». Другий раз – то була допустима воля Божа, але не досконала. Так само було з Лотом, коли він втікав з Содому в Цоар. А в якій волі Господній ходимо ми: допустимій чи досконалій? З двох прикладів бачимо, що перебувати в допустимій Божій волі небезпечно, це веде до трагедії.

Проповідь “Досконала або допустима воля Божа” виголосив Ярослав Боєчко  28.10.2015 у Церкві “Воскресіння”м.Львів, вул.Пекарська, 59.