День подяки


"Подяку складайте за все, бо така Божа воля про вас у Христі Ісусі"
(1 Сол. 5:18)

Бог був добрий до нас і цього року! Він турбувався про кожного, дарував здоров’я і сили, посилав теплі сонячні дні і дощову погоду, зрощував наш урожай. За цю опіку та велику любов Божу, Його милість і доброту до людей варто подякувати Творцю неба і землі! «Увійдіть у ворота Його з хвалою, у двори Його – з піснями похвальними! Хваліть Його, прославляйте ім’я Його! Бо добрий є Господь; а милість Його вічна і вірність Його з роду в рід!»(Пс. 100:4-5)

20 жовтня 2019 року в церкві «Воскресіння» відбулося свято Подяки Богу. У святковому Богослужінні брали участь церковний оркестр, основний та дитячий хор, літературний гурток, виконуючи подячні псалми та пісні, декламуючи вірші. На служінні лунали проповіді, під час яких всі присутні могли задуматись над важливістю мати вдячне серце та складати хвалу Богові не лише раз на рік, а щоденно, дякувати за подароване Ним життя та усі благословення.

Після Богослужіння усі присутні були запрошені на святковий обід, де за запашною кавою та смачною випічкою могли поспілкуватися та поділитися свідченнями про Божі благословення, охорону та милість, які Господь являв до них у цьому році. На подвір’ї була представлена чудова композиція з овочів, фруктів та квітів, яка була символом Божої доброти та опіки до людей, створена молоддю помісної церкви.

Ввечері відбулось Богослужіння у Домі молитви у м. Винники, по вул. Лісна,1. Співом служив молодіжний хор церкви «Воскресіння».