Дитячий табір, 7-9 червня

7-9 червня відбувся табір для діток 0-7 років з матерями. З дітками займалися помічники-волонтери, молодь від 12 до 20 років.  Хтось возив візочки з немовлятами, для 2-3 річних малюків були організовані ігрові кімнати, а зі старшими  дітками від 3 до 7 років були заняття по Біблії, вистави за участю юних вихователів.

Для матерів в ці три дні були проведені різноманітні семінари на теми, які важливі для нас всіх. В перший день брат Володимир Сидорчук розповів про відношення Господа до жінки-матері, та про особливості психології діток різних вікових груп. Після обіду с. Вікторія Оліферчук на  основі Святого Письма навчала про боротьбу зі стресами в нашому житті. В другий день семінару-табору ми розглядали тему «Розпізнавання плідності подружжя за системою Крейгтона», яку викладала кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог Зореслава Городенчук, та основні питання виховання дітей на основі Святого Письма та мудрості Ізраїльського народу. В заключний день ми розібрали питання навчання 3-5 річок в недільній школі з вчителями цієї вікової групи О. Олесюк та І. Кравців.  Закінчили семінар шокуючою для багатьох темою про сучасний світ: «Гендерна політика та ювенальна юстиція».

Наші дні були наповнені спілкування та молитвою. Велика подяка сестрі Ганні Зарумі за смачну їжу протягом всіх трьох днів та організаторам, які послухали Божу Волю про себе і вклали багато сил і праці для проведення цього табору – директору Вікторії Оліферчук і відповідальній за дитячу програму Галині Ключенко.