Євангелізаційне зібрання у с. Мерещів

Сьогодні, 1 липня, хор Церкви «Воскресіння» з старшим пастором Василем Боєчко, пастором Михайлом Пічним та  проповідником Юрієм Кіриком завітав у селище Мерещів Перемишлянського району.

О 17.00 розпочалося зібрання псалмами у виконання хору «Царює в небі наш Господь», та «Благодать вам і мир». Проповідь до молитви виголосив Пічний М. Хор виконав молитву Господню «Отче наш» Хащука С. та «Ласкавий Спасе наш». Вірш «Розіпни» продекламувала Пухальська Ольга.

Псалми «Як Божий спокій» та «Христос – надія християн» прозвучали ніби епілогом до слова Кірика Ю. Після брата Юрія хористи заспівали псалми: «Шторм життя», «Як люблячий Отець». Продовжив зібрання віршем «Лист до друга» Ключенко Іван.

В контексті теми вірша у виконанні хору прозвучали пісні: «Серце ти Богові відкрий», «Сину, чому пішов в даль?».

Завершував євангелізаційне зібрання Боєчко В, котрий і звершив заключну молитву за український народ. Хор закінчив зустріч з мешканцями селища Мерещів духовним гімном України «Боже великий єдиний». Слова вдячності та благословення звучали з уст присутніх за проповідь Євангелія, за щиру молитву та настанову щодо побожного життя. Після зібрання усі присутні мали змогу отримати безкоштовно духовну літературу.

Особлива подяка Господу за брата Михайла Кучинського, котрий самовіддано і наполегливо попрацював в організації цієї зустрічі.