Євангелізація у Ковелі

У неділю, 9 грудня, музичний гурт «Голгофа» прийняв участь у євангелізаційному зібранні у м. Ковелі. Він прибув туди на запрошення Церкви ХВЄ м. Ковеля, що по вул. Соборній.

Зібрання розпочалося о 10.00 співом молодіжного хору місцевої церкви. Після проповіді та молитви молодіжний хор під керівництвом регента Анни Носко виконав псалом «Заблудшее дитя». Своє служіння група «Голгофа» розпочала піснею «Проповідник один на зібрання ішов».

Під час зібрання лунали співи та свідоцтва учасників гурту Біашвілі Едуарда, Тетяни Мединської та диякона ЦХВЄ «Воскресіння» Андрія Кучеренка. Усі свідкували про милість Божу у своєму житті.

Центральною проповіддю була проповідь Андрія Кучеренка з Євангелії Луки про Доброго Самарянина (Луки 10:30-37). Після проповіді загальним співом заспівали псалом «Величає Тебе душа моя», а гурт виконав дві пісні: «Стомлена душа» та «Він знає».

На закінченні зібрання проповідував про покликання Ісусом Христом митника Левія (Луки 5:27) Павло Зав’ялов, котрий і закликав до примирення з Богом.

Закінчували зібрання піснею «Благослови, душе моя, Господа». На прохання церкви гурт «Голгофа» виконав пісню «Що за чудо мій Господь зробив!». Атмосфера громади та присутність Господня збудовували віру у всіх присутніх.

Особлива подяка від групи «Голгофа» Господу за збереження у зворотній дорозі, а також водієві Юрію Надюку за професіоналізм.