І в’язні слухали їх

У понеділок 7 січня, в перший день Різдва Христового, пастор ЦХВЄ «Воскресіння» Бурда Володимир разом з молодіжним хором (регент Сергій Купіна) відвідали  два заклади Державної пенітенціарної служби України у Львівській області: Миколаївську виправну колонію № 50 (с. Заклад), та Миколаївську виправну колонію №110 (с. Держів).

Спаситель світу Ісус Христос одного разу наголосив, що той, хто відвідує ув’язнених, той Його відвідав. Згідно із цим словом наша місія протягом багатьох років проводить цю спасительну працю у цих закладах.

Нас тішить той факт, що після смерті невтомного працівника на цій ниві Сергія Примака, ця ділянка не була занехаяна, а продовжили працю його соратники Білик Дмитро, Захарко Юрій та приєднався до них диякон Гогоша Тарас.

У ці колонії молодь привезла не тільки гарний злагоджений спів, а тепло своїх сердець, щоб поділитись з ними радістю народженням Спасителя світу. Християнські пісні та декламації на різдвяну тематику були чудовою прикрасою цих зустрічей.

Пастор Бурда Володимир та Білик Дмитро голосили вістку ангельську до в’язнів про милість Бога Отця до заблуканих, обдурених сатаною душ людських. У 110й колонії ув’язнені люб’язно пригостили дорогих гостей чаєм, печивом та цукерками.

По закінченні кожної зустрічі молодь дарувала усім присутнім (а їх у колонії № 50 будо 120, а в 110й -90) святкові продуктові подарунки.