Праця Духа Святого у серці людини | Андрій Кучеренко

Наше життя дуже стрімко проходить і Господь дає нам зупинки, коли ми можемо зупинитись і роздумувати над своїм життям.

  • Ісус говорив учням: “Тепер же до Того Я йду, Хто послав Мене, і ніхто з вас Мене не питає: Куди йдеш? Та від того, що це Я сказав вам, серце ваше наповнилось смутком. Та Я правду кажу вам: Краще для вас, щоб пішов Я, бо як Я не піду, Утішитель не прийде до вас. А коли Я піду, то пошлю вам Його. А як прийде, Він світові виявить про гріх, і про правду, і про суд: тож про гріх, що не вірують у Мене; а про правду, що Я до Отця Свого йду, і Мене не побачите вже; а про суд, що засуджений князь цього світу. Я ще маю багато сказати вам, та тепер ви не можете знести. А коли прийде Він, Той Дух правди, Він вас попровадить до цілої правди, бо не буде казати Сам від Себе, а що тільки почує, казатиме, і що має настати, звістить вам. Він прославить Мене, бо Він візьме з Мого та й вам сповістить. Усе, що має Отець, то Моє; через те Я й сказав, що Він візьме з Мого та й вам сповістить” (Івана 16:5-15).

Слава Богу, що Дух Святий зійшов на землю, і що Він працює сьогодні серед нас. Коли Дух Святий сходить на людей, Він бере їх в свої обійми і веде дорогою правди. Коли приходить в наше життя, Він говорить про гріх, про правду і про суд. Перебуваючи в молодіжному таборі, і слухаючи свідчення молодих людей, можна почути багато історій, як Дух Святий торкався молодих сердець під час молитви. Дух Святий працює через євангельські пісні, слово проповідників, через життя християнина, і це змінює світ. Так як сказано про Ноя, що він вірою засудив світ. Дух Святий говорив через Ноя теж – про гріх, про правду і про суд. Так само і зараз ці вістки мають приходити через життя християнина. Для цього потрібно багато молитись, пробувати в Слові Божому, підтримувати один одного.

Проповідь “Праця Духа Святого у серці людини” виголосив Андрій Кучеренко 09.08.2013 у Церкві “Воскресіння”м.Львів, вул.Пекарська, 59.