Львівська молодь востаннє у цьому році зустрілася на обласній конференції

У суботу, 3 листопада, о 10:00, у приміщенні Дому молитви Церкви «Голгофа» пройшла Львівська обласна конференція для молоді Християн Віри Євангельської та  усіх охочих приєднатися до події.

Головна тема зустрічі, над якою роздумували проповідники та присутні, була «Переваги Нового Завіту та сучасна Церква». Конференція складалася з двох частин.

Розпочалося все з молитви та співу прославлення молодіжного хору Церкви «Голгофа» та інших учасників конференції, що створювало незабутню атмосферу особливого єднання з Богом.

Першим зі словом про важливість життя з Богом виступив брат Богдан Левицький. Продовжив конференцію старший єпископ Церкви ХВЄ України Михайло Паночко.

У першій частині конференції служитель навів приклади кількох завітів (контрактів) Бога з людьми, які описані у Старому Завіті, а також розповів про переваги найголовнішого новозавітного «контракту», що був укладений Ісусом Христом на Голгофі [Євр. 8:6]. Серед завітів, описаних у Старому Завіті, були наведені такі: про всесвітній потоп [Буття 9:8-17] – знаком є веселка, про вибраність Ізраїльського народу [Буття 17:1-11] – знаком є обрізання на тілі народу, про десять заповідей [Вихід 19-20] – знаком є 2 скрижалі з заповідями.

«Ініціатором усіх завітів був Бог, а не люди. Господь вірний та праведний притримується усіх своїх обіцянок, натомість, люди їх порушують», – пояснив єпископ. Також він говорив про те, що всі завіти супроводжувалися знаком.

Брат Михайло Паночко закликав молодь коритися Слову Божому, Ісусу Христу та Духу Святому, якщо вона хоче бути щасливою та спасенною.

Після закінчення першої частини конференції, усі присутні могли насититися смачним обідом, про який подбали члени Церкви «Голгофа», а також поспілкуватися.

Друга частина заходу пройшла у новому та незвичному стилі – ток-шоу. Ведучий задавав глибокі духовні питання Михайлові Паночко, на які той давав відповіді. Також кожен охочий міг висловити свою думку щодо того чи іншого питання.

Як підсумок, можна сказати, що ця конференція була дуже корисною для кожного, оскільки відповіді на питання, які лунали, були насущними та потрібними для щоденного життя. Приємно було побачити таку кількість присутніх. З області з’їхалися понад 600 осіб. Молодь була однодушна та однодумна.

Кобрин Тарас