А де те все? | Олександр Мельник

У проповіді брат Олександр нагадує нам, що перед лице Господнє потрібно приходити з хвалою, як написано: “Входіть в двори Його з хвалою, у ворота Його зі славослів’ям!” Спочатку хвала, а потім прохання.

Далі проповідник звертає увагу на Гедеона (Суд 6:12). Коли народ ізраїльський потерпав від ворогів, до Гедеона явився ангел. Гедеон запитує: “Де те все, про що ми чули від батьків наших – чудесні визволення і супровід Божий?” Гедеон розумів, що народ Божий мав би жити по-іншому, і Господь мав би супроводжувати Свій народ. А того не було.

Ми любимо згадувати минуле, як Господь колись діяв у церкві. Коли проповідник читав по-складах, але Дух Святий приводив у рух все зібрання, люди каялися, отримували зцілення, Господь хрестив Духом Святим. А де те все зараз? Чому нема цього сьогодні в наших церквах?

Далі брат Олександр розповідає захоплюючу історію покаяння і життя брата Володі, якого Господь хрестив його Духом Святим. Він перестав курити і став гарячим молитовником. Так, що від його молитви запалювалось все зібрання і люди сповнялись Духом Святим.

Останнє запитання, яке звернене до кожного з нас: “Що ми передамо нашим дітям?” Проповідник наводить приклад Іллі та Єлисея. Єлисей, будучи при Іллі, бажав отримати духовне помазання вдвічі більше, ніж було в Іллі. А чи захочуть наші діти мати таке помазання, як у нас? А чи є у нас те помазання?

Проповідь “А де те все?” виголосив Олександр Мельник 10.07.2016 у Церкві “Воскресіння”м.Львів, вул.Пекарська, 59.