Молодіжний табір “Любов – це…”

З 14 по 16 лютого на території Місії «Добрий самарянин» відбувся молодіжний табір на тему «Любов – це…», куди завітала численна молодь з церкви «Воскресіння» – близько сорока осіб, а також служителі.

До благословенного Богом табору був запрошений пастор церкви міста Дрогобич – Богдан Савка, який і провів для молоді актуальний семінар на тему «Головні дошлюбні помилки». Завдяки дії Духа Святого пастор зміг донести молодим людям основні аспекти та Біблійні підвалини таких питань, як важливість дошлюбної статевої моральності та чистоти, усвідомлення готовності приймати рішення у власній новоствореній сім’ї, вміння відокремитись від батьків, а також цінність приналежності жінки та чоловіка до однієї конфесії.

Були проведені вечірні зібрання, на яких молоді брати проповідували Слово Боже; звершувались молитви, де кожен міг зазирнути у власне серце і прийти до покаяння; мали місце цікаві змагання у вікторинах на знання Біблійних текстів. Було вдосталь вільного часу і для спілкування між учасниками заходу.

Ця насичена і натхнена Богом програма дала можливість оновити духовний стан кожного, створила умови для роздумів та стимул для духовного росту. І це все – менше, ніж за три дні!

Організатори зробили все можливе, аби табір був корисним та актуальним, за що молоді люди їм щиро вдячні.

Хлопці та дівчата покидали табір з великою любов’ю, міцною надією на те, що попереду їх очікують такі ж збудовуючі духовні зібрання, і живою вірою у слова Мойсея: «І люби Господа, Бога твого, всім серцем твоїм і всією душею твоєю, і всією силою твоєю!».