Наше служіння в 2019 році

«Так швидко лине невблаганний час…» І ми знову підбиваємо підсумки ще одного дарованого Богом року.

2019 рік для церкви «Воскресіння» та Місії «Добрий самарянин» видався насиченим різноманітними подіями і Божими благословіннями. Для нас він запам'ятається як рік перемог, яким, звичайно, передувала велика праця.

Впродовж цілого року на Ниві Божій працювали вчителі та помічники Недільної школи. Щонеділі вони невтомно вкладали в дитячі серця істини Божого Слова.

Кожної суботи відбувалися зустрічі Клубу Суперкниги, який організовує актив молодіжного служіння Церкви. На зустрічах Клубу діти поринали у світ Біблійних історій, грали рухливі ігри та брали участь в творчих майстер-класах. До червня 2019 року діяв “English Superbook Club”. Тут діти вивчали англійську мову на інтерактивних уроках з лінгвістом та місіонером (який володіє 6-мовами!) з США.

Весною молодь церкви «Воскресіння» організувала Благодійний ярмарок для потреб служіння дитячого євангелизму.

А уже в квітні відбувся двотижневий табір для дітей з прифронтової зони, а саме з школи-інтернат містечка Бахмут. Діти брали участь в екскурсіях, іграх, квестах та майстер-класах. Найбільше діти згадували поїздку в Карпати і підйом на гору Захар Беркут. Кожного ранку в таборі проводили Біблійні години, основою яких була жертва Ісуса Христа заради спасіння людства. В останні дні табору молоді люди Церкви «Воскресіння» провели інтерактивну гру «Як стати Соломоном», під час якої діти змогли продемонструвати здобуті, на Біблійних уроках знання та виграти чудові подарунки.

Вже через кілька тижнів, з середини травня, і до кінця червня волонтери Місії «Добрий самарянин» провели рекордний за тривалістю табір Клубу Суперкниги, який тривав шість тижнів. За цей час діти і дорослі встигли стати однієї сім'єю і разом перейнятися істиннами Божого Слова. Кожен день був максимально насиченим розвиваючими заняттями - спортивними іграми, майстер-класами, демонстрацією фізичних та хімічних дослідів, квестами, уроками англійської та Біблійними годинами.

29 червня в Церкві «Воскресіння » відбулось Святе Водне Хрещення. Цей день був певною мірою підсумком праці церкви з людьми, які раніше не знали Христа як свого особистого Спасителя. Семеро людей заявили перед Богом і перед Церквою, що хочуть і будуть служити Господеві.

В липні розпочався сезон таборів недільної школи. З 8 по 13 липня відбувся дитячий табір «Місто Спасенних». В ньому відпочивали діти віком 6-13 років. Учасники табору брали участь в естафетах, загально-табірних іграх, вивчали Боже Слово на Біблійних ранкових зустрічах – «перлинках» та на вечірніх зібраннях. Яскравою подією табору став вечір талантів. Цей вечір став справжнім відкриттям для усіх учасників табору. Діти співали, показували сценки, грали на музичних інструментах, читали поезію, демонстрували свої малюнки та навіть показували акробатичні трюки. Слава Богу за Його щедрість до наших дітей!

З 27 липня по 2 серпня поблизу Одеси відбувався молодіжний табір «Візьми відповідальність». Це був благословенний час для молоді, яка мала можливість зростати духовно, стати ще більше ближчими одне до одного і, звичайно, від душі насолодитися променями сонця та ніжними хвилями Чорного моря.

У серпні Місія і далі продовжувала здійснювати благочинну роботу - ми прийняли на відпочинок дітей з прифронтового міста Красногорівка. У таборі кожного ранку була Біблійна година, під час якої розглядали плоди духа: любов, радість, мир, довготерпіння та ін. Найважче було торкатись теми про мир, оскільки його так мало в душі, сім’ях і в країні. А все через відсутність в серцях і житті людей Того хто є Творцем миру – Ісуса Христа. Особливістю табору були вечірні зустрічі, на яких діти розповідали свої переживання пов’язані з воєнними подіями на Сході.

Цього року на території Місії «Добрий самарянин» у Винниках завершилось будівництво Дому молитви. 6 жовтня відбулось посвячення цієї Церкви та відкриття Християнського дитячого центру. Віримо, що у цьому Домі Господь буде торкатись, змінювати та наповнювати любов’ю дитячі і дорослі серця.

Важливим днем для громади церкви «Воскресіння» був День подяки. Він відбувся 20 жовтня. Це була можливість разом, усією церквою подякувати Богові за всі милості та благословення, які Він посилав для нас протягом року. Також присутні мали спільний святковий обід, де за запашною кавою та смачною випічкою була гарна можливість поспілкуватися та поділитися свідченнями про Божі благословення, охорону та милість, які Господь являв у цьому році.

Цікавою подією була екскурсія «Костел воскресенців і навколо», що відбулась у Храмі Христа Спасителя. Учасники екскурсії, на якій були присутні члени Церкви, дізнались багато цікавого з історії будівництва та значення символіки храмової будівлі.

Поміж цими датованими подіями Церква жила насиченим християнським життям, працюючи на славу Божу щоденно. Відвідували хворих, підтримували нужденних, молились один за одного і за всіх хто потребував та просив молитви а також за духовне відродження нашої України та припинення війни на Сході. Служили людям тим даром, яким Бог наділив.

Цей рік, як Бог дозволить, завершиться святковим звітним Богослужінням, що відбудеться 31 грудня та молитвою за рік наступний.