Недільний день

Недільний день, 22 квітня, з милості Божої, церква мала приємність приймати гостей.

У ранковому зібранні за запрошенням брата Благовірного Володимира нас відвідав брат Лозинський Сергій з синами Ярославом та Віталієм, що служили співом. Першим ступив за кафедру Благовірний В., котрий проповідував про горливу молитву церкви у час ув’язнення ап. Петра, та закликав народ до молитви. Спів молодих братів Ярослава та Віталія зворушив серця слухаючих. Брат Сергій поділився свідоцтвом про своє увірування. Молитва подяки дітей Божих полилася живою рікою у небеса.

На вечірнє зібрання до нас завітали довгоочікувані гості з Тернополя. Делегація тернополян прибула до Львова на чолі з Єпископом ЦХВЄ Тернопольської області, старшим пастором ЦХВЄ м. Тернополя по вул. Квітовій Володимиром Терещенком. До складу делегації входили керівник молоді Віталій Кусьмій, диякон Ростислав Білосевич та молодіжний хор на чолі з регентом Тетяною Сиско. На ранковому зібранні гості служили в ЦХВЄ №2 по вул. Папарівка 1, а до нас завітали на вечірнє зібрання.

Після представлення гостей бр. Миколою Лазуркевичем першим голосив слово Віталій Кусьмій, другим за кафедру вийшов Ростистав Білосевич, а завершував зібрання Володимир Терещенко. Чудовий спів молодіжного хору сплітав вінок хвали і подяки для нашого Господа між проповідями. Радість та духовне піднесення від Святого Духа, щирі молитви, змістовні проповіді, – все сприяло для нашого збудування в вірі.

Божого Вам миру та благословення в життєвій дорозі, дорогі тернополяни. Віримо, що зустрічі з Вами найближчим часом принесуть для нас радість та мир в Христі Ісусі.

Переглянути відеозапис служіння