Новорічна ніч 2020

Новорічна ніч для багатьох є унікальною та особливою подією. Часто хочеться вірити в те, що ми лишень переступим чарівний часовий поріг – і життя одразу різко зміниться в позитивну сторону. Надіємось, що станемо кращими, відповідальнішими, продуктивнішими, досягатимемо поставлених цілей, та й, взагалі, заживемо по-новому. Однак, іноді стається так, що наші світлі бажання і мрії щодо самих себе розбиваються об обставини та сірі будні, або ми усвідомлюємо, що нам хтось чи щось постійно заважає.

Цієї новорічної ночі молоді люди церкви «Воскресіння» намагались з’ясувати, хто насправді стоїть наїхньому шляху до успіху, хто викрадає час та руйнує плани. Під час масштабного квесту кожен мав можливість переосмислити свій напрямок. Самому собі відповісти на питання: «Чому в моєму житті мають місце недосягнуті цілі?», «Хто ж винен у моїх невдачах?». Ця ніч стала можливістю для багатьох розставити правильні життєві пріоритети, заповнивши символічні резолюції на 2020 рік.

Під час новорічного святкування молодь мала приємний час спілкування з Богом, а також один з одним. Після смачної вечері молоді люди славили Господа піснею, підбивали підсумки року, що минув; за традицією перетнули межу між старим та новим роком, перебуваючи у молитві; вітали один одного, брали участь у фотосесії в ретро стилі, грали ігри та проходили квест, переглядали відео-спогади життя в 2019 році, смакували десертами, ну, і, звичайно, обмінювались подарунками.

Ось кілька фото-згадок цього особливого часу, проведеного разом.