Радісний і доленосний день Водного Хрещення


Завдяки Божій милості і любові громада церкви «Воскресіння» мала можливість розділити радісний і урочистий день Святого Водного Хрещення із людьми, які відкрили своє серце Богові і почули Його святий поклик. Ця подія відбулась 29.06.2019 року. Бажання приймати Водне Хрещення виявило 7 душ, котрі заявили перед Богом і перед церквою, що хочуть і будуть служити Господеві.

Тільки Бог знає, який шлях пройшла кожна Його дитина, щоб зробити цей благословенний крок, з якого почалась їхня нова дорога до Царства Божого. І, відкинувши всякі сумніви, вони отримали від Небесного Батька сили, щоб виконати цю святу заповідь. У неділю, після Хрещення церква слухала свідчення про те, як наші брати та сестри прийшли до такого доленосного рішення. Ось декілька з них:

«Я хочу подякувати сестрі Валентині та особливо мамі мого чоловіка, яка була прикладом для мене, вона найбільше вплинула на моє рішення, її доброта та доброта церкви, терпіння один до одного мене дуже вразили. І за це я хочу подякувати вам всім».
Мар’яна Петренко

«Слава Богу! Ми вже з чоловіком ходимо до церкви 5 років. Він скоріше прийняв Хрещення, а я тільки цього року. Дякую всім людям з церкви, що ви постили і молилися за нас, і моєму чоловікові, який завжди мене підтримує. Хоч я трошки слабка в вірі, але він дає мені сильну підтримку. Дякую вам!»
Оксана Іванусик

«Я з дитинства ходжу у церкву, тому що я народилась в сім’ї віруючих батьків, за що я хочу їм подякувати. Також я дякую усій церкві, що молилися за нас, та пастору за цю підготовку до хрещення. Я дуже рада, що зробила цей вибір».
Олена Кравців

«Я в Бога вірив, але нічим не показував це, до церкви не ходив і навіть не задумувався про Нього. Все почало змінюватись минулого літа, коли в моїй сім’ї сталось горе, помер мій тато. Нам з мамою було дуже важко, і я сказав їй: "Давай будемо ходити до церкви і просити у Бога, щоб Він допоміг нам перенести це". І ми почали ходити у греко-католицьку церкву, яка біля нашого будинку. Коли ми почали ходити, нам стало легше. Ми ходили кожної неділі, але якогось розуміння і відповіді я для себе не міг знайти. Прийшов я до цієї церкви взимку, мене запросила Саша. Спочатку я не хотів йти, бо для мене це було незрозуміло. Але одного разу я погодився і прийшов, мені сподобалось тут. Тут дуже уважно ставляться до Божого Слова, Його розбирають. Мене вразило те, що тут привітні люди і приємна атмосфера. І я вирішив, що прийду ще другий раз. І коли я прийшов другий раз, я вирішив, що буду сюди ходити. Одного разу, коли я прийшов на ранкову молитву, я відчув те, що це була Божа воля, щоб я почав сюди ходити. Він все робив для того, щоб я прийшов сюди, тому що Господь хотів дати мені спасіння. Потім я почав більше читати Біблію, і цієї весни я відчув поклик покаятись, а потім охреститись».
Богдан Голод

«Все розпочалось з 2012 року, коли я зустрів сестру Любу, яка показала мені приклад справжньої християнки своєю добротою, простотою і щирістю. І цим вона пригорнула мене до євангелистів. Хоч вона і не знає, про те, що я прийняв Водне Хрещення, але я хочу їй щиро подякувати. В березні 2015-го за мене помолилась дуже ревною молитвою сестра Анна. Тоді я відчув весь тягар своєї гріховності і вирішив прийти до Василя Михайловича. В кінці 2015 року церква помолилась за моє покаяння, і 2019 року я зробив цей вирішальний крок і прийняв завіт з Господом».
Андрій Тихий

Ми щиро радіємо за наших нових братів і сестер і вітаємо із цим важливим рішенням. Бажаємо, щоб вони вірно тримались цієї вузенької стежки, змагались добрими змагами і пам’ятали, що в кінці їх очікує нагорода – вічне життя з Господом!
Прийміть наші сердечні вітання від усієї громади церкви «Воскресіння»!
Відео про урочисту подію можна подивитися тут: https://www.youtube.com/watch?v=9LlY9VAtC2Y&t=2553s