Пісня до серця

Пісня до серця

В суботу, 13 серпня на території Місії милосердя «Добрий Самарянин» в оточенні дітей, викладачів з м. Красногорівка та присутніх відбулось служіння християнської пісні у виконанні християнського гурту з Луцька «Левит». Активно розпочав свою діяльність гурт в 2008 році і з того часу вони навідали з проповіддю Євангелії та духовною піснею багато регіонів України. На плацу, перед будинком пансіонату для людей похилого віку, музиканти розставили свою апаратуру, а навколо зібрались ті, для кого гурт «Левит» подолав 150 км дорог
20160813_172941
Брати співали натхненно та в силі духовній, що потужно впливала на серця гостей, котрі приїхали до нас з лінії фронту. Євангельська пісня проникала у ті глибини серця, куди не можливо заглянути нікому, окрім самого Господа. Дух Святий лагідно промовляв до слухачів про любов до батьків, до тих, хто безумовно любить нас та робить нам добро, про жертву Ісуса Христа, про спасіння рідного краю, про велич Божу та подяку за очі і все, що Бог нам дарував. Щирою реакцією на духовний спів були оплески дітвори.

20160813_180208 20160813_173541

Брат Олександр Коськін розповів присутнім про життя у темряві, та просвітлення його серця через покаяння у гріхах, котрі його завели у життєвий тупік, про вільне від гріха і щасливе життя в Господі Ісусі Христі.

 

Ми щиро бажаємо братам – Левитам Роману Філімончуку, Сергію Новосаду та Миколі Кушнірчуку, а також Олександру Коськіну натхнення, радості в Дусі Святому та ведення духовного на усе подальше життя.
Павло Зав’яло