Рукопокладаємо нових служителів

19 серпня цього року, в святковий день Преображення Господнього в Храмі Христа Спасителя що на вул. Пекарській 59, у Львові, відбулося урочисте рукопокладання трьох вибраних церквою братів на дияконське служіння: Андрія Кучеренка з дружиною Анною, Павла Олесюка з дружиною Ольгою, та Тараса Гогошу з дружиною Іриною. Неповних два роки тривав випробувальний термін та ось наступив час стати перед лицем Господнім та Церквою для благословення. У святковому зібрання прийняли участь старший єпископ ЦХВЄ України М.С. Паночко, єпископ Львівської області Р.І. Ляховський та члени Ради Старійшин Церкви ХВЄ України єпископи: В.М. Боєчко, М.М. Камінський, С.В. Веремчук та  І.А. Хрипта, а також заступник старшого пресвітера Церков ХВЄ по Кіровоградській області Федоров І.І.

Проповіддю та молитвою про благословення розпочав урочисте зібрання Р.І. Ляховський. Словом Божим і наставленням для церкви ділилися усі шановні єпископи. Наставляння майбутнім дияконам та їхнім дружинам виголосив М.С. Паночко який закликав усіх до щирої молитви.  Благоговіння та невимовна радість охопили усіх, присутніх, що молилися за братів та їхніх дружин. Молитву благословення над Павлом Олесюком звершував М.М. Камінський, допомагав йому у цьому Р.І Ляховський; за Андрія Кучеренка щиро молився С.В. Веремій разом з І.А Хриптою, працю ж на Божій ниві  Тараса Гогоші благословили на В.М. Боєчко, та І.І. Федоров. Загальну прикінцеву молитву благословення разом з Церквою звершив М.С. Паночко. Під час привітання новообраних і рукопокладених служителів хор Церкви «Воскресіння» виконав псалом-побажання «Жити для Спаса з Ним умирать», та загальний псалом «Верным истине святой будь служитель Божий».

Рідні, друзі, брати і сестри щиро вітали рукопокладених служителів Божих, бажали бути вірними Господу до кінця!

Фотограф: Петро Стаднік

Тарас Гогоша з дружиною Іриною, Андрій Кучеренко з дружиною Анною, Павло Олесюк з дружиною ОльгоюТарас Гогоша з дружиною ІриноюАндрій Кучеренко з дружиною АнноюПавло Олесюк з дружиною ОльгоюРукопокладання трьох вибраних церквою братів на дияконське служінняВеремчук С.В., член Ради Старійшин Церкви ХВЄ України, єпископСтарший єпископ ЦХВЄ України М.С. ПаночкоРукопокладання трьох вибраних церквою братів на дияконське служінняРукопокладання трьох вибраних церквою братів на дияконське служінняПрацю на Божій ниві Тараса Гогоші благословили В.М. Боєчко та І.І. ФедоровМолитву благословення над Павлом Олесюком звершував М.М. Камінський, допомагав йому у цьому Р.І ЛяховськийЗа Андрія Кучеренка щиро молиться С.В. Веремій разом з І.А ХриптоюКамінський М.М., член Ради Старійшин Церкви ХВЄ України, єпископВітаємо нових дияконів ЦерквиФедоров І.І., член Ради Старійшин Церкви ХВЄ України, єпископХрипта І.А., член Ради Старійшин Церкви ХВЄ України, єпископПастор Василь Боєчко

ї