Сімейний день

28 червня в нашій Церкві на базі Місії милосердя «Добрий Самарянин» в Винниках було організовано і проведено незабутнє сімейне свято.

Цього року цей день був особливим і зовсім іншим, ніж у попередні роки.

Найперше відмінність, напевно, у тому, що пастор В. М. Боєчко мав виклад для подружніх пар не про подружні стосунки, а про роль інтернету, комп’ютера (і, зокрема, соціальних мереж) для батьків і їхніх дітей.

Видно було, що ця тема надзвичайно актуальна практично для всіх присутніх. Було багато запитань до пастора з цього приводу. Нам всім є над чим пильнувати день і ніч, дорогі брати і сестри, адже ця сфера зруйнувала багато сімей і продовжує нищити молоде покоління.

Після цього був «Романтичний вечір». Дружини отримали квіти і довгоочікувані слова любові у відкритках. Чоловіки також з щасливими усмішками читали «послання» від коханих дружин.

img_1371_obr

Цього року організатори намагалися не обійти нікого. Оскільки у Місії милосердя є багато жінок з дітьми, а також окремі сім’ї. які змушені були покинути свої домівки через бойові дії на сході нашої країни, то вони були на цьому святі з нами. Кожна жінка отримала в подарунок троянду. Видно було сльози на їхніх очах. Напевно, їм було приємно і водночас важко, що їхні чоловіки не були з ними.

img_1420_obr

Цього дня було організоване «весілля» для 35 подружніх пар і їхніх гостей. За «весільним столом» мали можливість посидіти і ті, які одружилися два місяці тому і ті, хто у шлюбі 35 років.

img_1428_obr img_1414_obr

img_1408_obr img_1401_obr

img_1399_obr img_1393_obr

img_1391_obr img_1388_obr

img_1385_obr img_1378_obr

img_1369_obr img_1357_obr

img_1365_obr

Це були незабутні спогади, свідчення, привселюдні каяття. Ми всі були однією великою дружньою сім’єю: подружжя з Донецька, Луганська, Львова і області, люди різних Церков і деномінацій мали чудову нагоду об’єднатися біля ніг Ісуса і ще раз переглянути свої сімейні стосунки.

Це було грандіозне свято з піснями, відеороликим з весільних фотографій, чудовими весільними ведучими та весільним тортом!

Щиро вдячні Господу, пастору Василю Боєчко, керівникам недільної школи Церкви «Воскресіння» і всім небайдужим людям, які допомогли організувати це чудове свято. Ми віримо, що цього дня багато сімей переглянули свої непрості сімейні стосунки і покаялися один перед одним.

img_1438_obr

Дякуємо Богу за таку нагоду обновити наші сім’ї!

Автор: Олесюк Ольга