Служіння хору

У суботу, 8 червня, хор Церкви «Воскресіння» служив співом в Церкві ХВЄ м. Львова «Голгофа» на служінні шлюбного наставлення. В цей день обітницю вірності складали  Леван Біашвілі та Світлана Рараговська.

На вхід молодих хор виконав псалом «Ось іде вінчатися пара молода». Пресвітер церкви Володимир Лаба привів усіх присутніх до молитви за благословення шлюбного наставлення. У виконанні хору прозвучав молитовний псалом «Христос Господь у Галилеї». Після наставлення молодим пресвітер підвів їх до самої обітниці. Леван та Світлана сказали святе ТАК щодо виконання почутого та подали свої руки один одному в знак згоди. У цей урочистий час зібрання хор заспівав псалом «Дві руки».

Після згоди молодих усі присутні звершили молитву про благословення їхнього подружнього життя. Потім молились батьки, молодята та пресвітер Володимир Лаба поклавши на них руки благословив їх у сімейну подорож. Пісня «З Божої ласки» звучала під час молитви присутніх.

Після оголошення молодят законними чоловіком і дружиною хор виконав Многоліття та пісню «Ось поклав Бог на вас правицю Свою».

По закінченні зібрання усі вітали новостворену сім.ю та щиро бажали добра, злагоди, миру, терпіння і благословення Господнього.