Свідоцтво

Будучи інвалідом 1-ї групи, знаходячись багато років у інвалідному візку, брат Роман Яремчук занедужав ще більше і в останні декілька місяців свого життя був прикутий до ліжка. Фізична недуга була причиною духовної боротьби, внаслідок чого він часто втрачав мир з Богом.

Багато часу церква та його друзі молилися про те, щоб брат Роман, нарешті, міг отримати цей мир з Господом та з людьми. Але перемоги не було. За декілька днів до смерті він виявив бажання сповідатись перед Творцем і очистити свою душу від усякого гріха. Запросивши служителів у свій дім, він не тільки визнав свої провини, але поборовши сором і людський страх, зрікся усякого гріха, який робив у житті.

Після молитви зречення від гріхів Дух святий нагадав брату Роману про необхідність примирення з людьми. На наступний день на його запрошення до дому прибули люди перед котрими він щиро вибачився. Таким чином брат Роман здобув повний мир з Богом і людьми.

Дяка Богові, що боротьба за душу завершилась повною перемогою Божою на Його славу. Брат Роман відійшов до Бога у повному мирі і спокої.

Дорогі брати та сестри. Це свідоцтво моє для нас стати уроком, що не всі отримають таку можливість приготуватись до зустрічі з Господом. Тому, поки ми в дорозі, йдімо з покаянням до Бога і людей, бо завтрашній день не в наших руках.

Микола Смольський