Святе водне хрещення

На прохання народу Божого про добру погоду, у суботу 1 серпня небо було чистим від хмар та ясно світило сонечко – Господь відповів нам.  Усі думки та бажання наших сердець про благословення Святого водного хрещення по вірі. І Бог благословив щедро!

В суботу о 10.00 в Храмі Христа Спасителя розпочалося зібрання з нагоди водного хрещення. Після молитви та співу старший пастор Церкви «Воскресіння» Василь Боєчко провів перекличку кандидатів до хрещення. Усі вони (18 чоловік) підтвердили своє рішення вступити в Завіт з Богом.

Після завершення першої частини в Храмі усі відправились на водоймище для звершення основної частини – хрещення. Прибувши на місце хрещення хористи почали співати, а кандидати передяглись у святковий білосніжний одяг. Словом Божим служив пресвітер церкви «Воскресіння» Олександр Боєчко. Надавши практичні рекомендації щодо самого акту хрещення, старший пастор Церкви «Воскресіння», єпископ Василь Боєчко охрестив усіх братів і сестер – кандидатів до водного хрещення.

Серед тих, хто забажав вступити у Завіт з Богом були люди різного віку: від 15 до 80 років. Особливою радістю для Церкви було хрещення Духом Святим підлітків та молоді у таборі «Серце для Христа». Багато з них забажали вступити у Завіт з Богом і після персонального спілкування з пастором їм було надано це право (Дії 11:17). Тому радість наша була подвійною в Господі.

Після завершення акту хрещення пастор Василь Боєчко звернувся з настановою до нових членів Церкви Христової. Помолившись та заспівавши «Вірую» усі присутні урочисто вітали охрещених даруючи квіти.
Нехай милість Господня проведе Вас, дорогі друзі, по дорозі життя вірними тій обітниці, котру Ви склали перед Богом.